Piatok 23. 10., meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.Význam mien.

Futbal, 3. liga: Malženice vyhrali v Kalnej nad Hronom a dostali sa do čela tabuľky

Vydané 23.9.2020 o 21.14, autor Ján Král

Futbalisti Malženíc zvíťazili v dohrávanom stretnutí tretieho kola tretej ligy západ na ihrisku Kalnej nad Hronom suverénne 5:2 a vďaka lepšiemu skóre sa dostali do čela tabuľky pred béčko Zlatých Moraviec/Vráblí.

Futbal, 3. liga: Malženice vyhrali v Kalnej nad Hronom a dostali sa do čela tabuľky

Malženice sa nesú na víťaznej vlne. Foto: Eleonóra Szombatová / Foto 4F

Dynamo išlo do vedenia už v druhej minúte, keď sa po centri Orolína z priameho kopu hlavou presadil Banovič. Potom pridal dva góly Juraj Sekera a v 27. minúte už bolo viac-menej rozhodnuté. Tesne pred prestávkou skóroval aj Orolín a do kabín sa odchádzalo za stavu 0:4.

Aj po zmene strán mohli Malženičania výrazne zvýšiť skóre, presadili sa opätovne až v 78. minúte. Gól strelil paradoxne striedajúci brankár Székely, ktorý musel pri úzkej lavičke hostí nastúpiť do poľa namiesto zraneného Jakubičku. Akciu potiahol Orolín, prihral Székelymu a ten zblízka napálil s prispením brvna do siete.

Domáci v závere dvoma gólmi Bachana korigovali skóre na 2:5, na troch bodoch pre zeleno-bielych to ale nič nezmenilo.

Byt na Vodárni

3. liga – dohrávka 3. kola:

Kalná nad Hronom – Malženice 2:5 (0:4)
Góly: 80. a 83. Bachan - 2. Banovič, 11. a 27. J. Sekera, 43. Orolín, 78. Székely
MALŽENICE: Maťašovský – Juriš, Banovič, Jakubička (76. Székely), Krajčovič, Milota, Richnák (60. Čmilanský), Orolín, Balážik, Martinka, Sekera

Od soboty bude platiť zákaz vychádzania! Slovensko sprísňuje opatrenia

Zákaz vychádzania má dosť výnimiek, netýka sa napríklad cesty do práce, do najbližších potravín alebo do prírody... celý článok

Plánujú veľkú obnovu Linčianskej, mesto už vybralo architektonický návrh

Autor víťazného návrhu získa okrem odmeny 9-tisíc eur aj objednávku na vypracovanie projektovej dokumentácie... celý článok

Časť parkoviska na Rybníkovej ulici v Trnave vyhradia pre testovanie na COVID-19

Časť parkoviska na Rybníkovej ulici v Trnave vyhradia pre testovanie na COVID-19

Odbery na zisťovanie ochorenia COVID-19 tu plánuje robiť súkromná firma, testovanie bude určené pre samoplatcov celý článok