Piatok 23. 10., meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.Význam mien.

Futbal, 8. ligy: Špačince v Bolerázi nedohrali, v Kľačanoch sa kopalo päť penált za polčas

Vydané 27.9.2020 o 07.01, autor Ján Král

Suchá nad Parnou pripravila Slovenskej Novej Vsi prvú prehru v súťaži. O výsledku zápasu rozhodol gólom do šatne v 44. minúte Marek Slovák.

Futbal, 8. ligy: Špačince v Bolerázi nedohrali, v Kľačanoch sa kopalo päť penált za polčas

Marek Slovák zo Suchej nad Parnou. Archívne foto: Ján Král

Dobrú formu potvrdila Buková, súpera z Dolného Dubového rozstrieľala 5:0.

Boleráz strelil Špačinciam už za polčas deväť gólov, hostia na druhý už ani nenastúpili. Šesť z deviatich gólov v zápase, ktorý sa hral na bolerázske hody, vsietil Marek Daniš.

Duel bude športovo-technická komisia kontumovať, praxou je, že v takýchto prípadoch sa výsledok ponecháva v platnosti. Špačince si musia dať pozor, aby nenazbierali tri kontumácie za sezónu. V takom prípade by boli podľa noriem zo súťaže vylúčené.

Byt na Vodárni

Naháč dokázal dvakrát odpovedať na vedenie Vlčkoviec, na tretí gól však už zareagovať nedokázal a prehral 2:3.

Do postupového boja mienia prehovoriť Šúrovce, kde úradujú nositelia mena Sabo. Ich "hnev" si odnieslo béčko Brestovian, ktoré tu prehralo 1:7.

8. liga A – 7. kolo

Suchá nad Parnou - Slovenská Nová Ves 1:0 (1:0)
Gól: 44. Slovák

V Suchej mali z víťazstva veľkú radosť. Foto: Pavol Valovič

Buková - Dolné Dubové 5:0 (1:0)
Góly: 8. Herceg, 50. Mišči, 60. a 90. Vittek, 82. Medvecký

Boleráz B – Špačince 9:0 (9:0) - nedohrané
Góly: 6., 15., 26., 36., 44. a 45. Marek Daniš, 14. Rago, 22. Joz. Daniš, 23. Židek

Naháč – Vlčkovce 2:3 (1:2)
Góly: 21. Martin Sersen, 51. Boledovič – 7. Ambroš, 31. Matula, 59. M. Bartoš (pen)

Šúrovce - Brestovany B 7:1 (3:0)
Góly: 11., 80. a 89. Ďuriš, 15. M. Sabo (pen), 25. A. Sabo, 50. Hudcovič, 67. Ľ. Sabo – 70. A. Zlatohlávek

8. liga B: V Kľačanoch penaltové hody

Kuriózny zápas sa hral v Kľačanoch, kde rozhodca František Gabriel odpískal v prvom polčase päť pokutových kopov – dva pre domácich a tri pre hostí. Z exekútorov sa pomýlil iba Horváth na strane Žlkoviec, Mokrička s Juríkom a Nemčok s Poláčekom skórovali. Kľačany vyhrali 4:2, pretože sa ešte strelecky presadil dvakrát aj Srnka.

Koplotovce nečakane zakopli v Pastuchove, na ihrisku súpera prehrali 1:3.

Posledné Ratnovce sa dočkali prvého víťazstva v sezóne a hneď malo prívlastok pamätné. Šterusom totiž strelili rovný poltucet gólov.

Dolný Lopašov sa tešil z bodov v neďalekom Kočíne-Lančári, kde vyhral 3:0.

Duel Dolného Trhovišťa  so Šulekovom odložili na november.

8. liga B - 7.kolo

Kľačany – Žlkovce 4:2 (4:2)
Góly: 10. Mokrička (pen), 41. Jurík (pen), 21. a 45. Srnka – 15. Nemčok (pen), 35. Poláček (pen)

Od soboty bude platiť zákaz vychádzania! Slovensko sprísňuje opatrenia

Zákaz vychádzania má dosť výnimiek, netýka sa napríklad cesty do práce, do najbližších potravín alebo do prírody... celý článok

Plánujú veľkú obnovu Linčianskej, mesto už vybralo architektonický návrh

Autor víťazného návrhu získa okrem odmeny 9-tisíc eur aj objednávku na vypracovanie projektovej dokumentácie... celý článok

Časť parkoviska na Rybníkovej ulici v Trnave vyhradia pre testovanie na COVID-19

Časť parkoviska na Rybníkovej ulici v Trnave vyhradia pre testovanie na COVID-19

Odbery na zisťovanie ochorenia COVID-19 tu plánuje robiť súkromná firma, testovanie bude určené pre samoplatcov celý článok