Trnavské rybníky
reklama

Rezort Piešťany má nové logo, vytvoril ho Mário Motošický z Brestovian

AKTUALITY - Piešťany | 22.10.2020, 10.42, prispievatelia

Odborná komisia vybrala nové logo a vizuálny štýl Oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany. Do súťaže vyhlásenej 1. augusta sa zapojilo 31 autorov s 54 návrhmi.

Rezort Piešťany má nové logo, vytvoril ho Mário Motošický z Brestovian

Nové logo vytvoril Mário Motošický z Brestovian. Foto - zdroj: Rezort Piešťany

Cukrovar Trnava
reklama


Oblastná organizácia cestovného ruchu Rezort Piešťany má nové logo. Jeho autorom je Mário Motošický z Brestovian, ktorý zvíťazil v súťaži, do ktorej 31 autorov prihlásilo 54 návrhov.

 

Tvar nového loga vychádza zo siluety rozkvitnutej magnólie, ktorým sa v Piešťanoch darí.

 

Jeho súčasťou je aj renesančná ruža, ktorá odkazuje na historický príbeh dcéry maliara Alfonsa Muchu, ktorá dostala po vyliečení sa v Piešťanoch od služobníctva na rozlúčku práve ružu.

Potulky mestom
reklama


„V jednej časti návrh zobrazuje aj Svätoplukove prúty ako symbol súdržnosti a dosahovania spoločnej prosperity, čo je hlavná myšlienka Rezortu Piešťany. Červeno-modrá farebnosť vyjadruje pútavosť, zdravie, vodu,“ hovorí Mário Motošický o svojom návrhu, za ktorý získal finančnú odmenu.


„Nové logo po všetkých stránkach spĺňa kritériá zadania, je moderné, pútavé, ľahko zapamätateľné a vystihuje charakter našej organizácie,“ dodáva k výsledku súťaže výkonná riaditeľka Rezortu Piešťany Tatiana Nevolná, ktorá bola členkou poroty spolu s odborníkmi na grafický dizajn, marketing a s členmi predstavenstva Rezortu Piešťany.


Odborná porota ocenila druhým miestom návrh Petra Prusáka z prešova a tretím Martina Drahovského z Piešťan.


Oblastná organizácia cestovného ruchu Rezort Piešťany združuje dvadsať členov, sú medzi nimi mestá Piešťany a Vrbové, Slovenské liečebné kúpele Piešťany, niekoľko obcí či piešťanských hotelov.

 

(pm)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama