Trnavské rybníky
reklama

Trnavské volejbalistky spustili transparentný účet, fanúšikovia si môžu zakúpiť virtuálne lístky

ŠPORT - Volejbal | 27.10.2020, 13.03, prispievatelia

Ligové zápasy musia hrať bez prítomnosti divákov, vysielané sú však cez internet.

Trnavské volejbalistky spustili transparentný účet, fanúšikovia si môžu zakúpiť virtuálne lístky

Extraligové družstvo Hit UCM Trnava 2020/2021. Foto: Kristián Pribila

Púpavy pri aleji
reklama

 

Volejbalová extraliga žien je jedna z dvoch ešte prebiehajúcich súťaží v Trnave, ktoré dostali výnimku zo zákazu hromadných podujatí. Okrem futbalu sa hrá aj súťaž, kde pôsobí družstvo Hit UCM Trnava.


Volejbalistky aj realizačný tím fungujú za prísnych protiepidemiologických opatrení počas tréningov, pred zápasom (pravidelné testovanie) i počas duelov.


Hit UCM Trnava v 7. kole extraligy žien privíta v stredu 28. októbra 2020 o 19.00 v Mestskej športovej hale družstvo VK Nové Mesto nad Váhom.

ŠUPA technika
reklama


Zápas sa uskutoční bez divákov, ale bude online vysielaný na stránke svf.sk.

 

Diváci ako aj fanúšikovia môžu kúpou symbolickej vstupenky v hodnote 2 eur na transparentný účet podporiť volejbalový klub i volejbalovú mládež, ktorá sa dúfajme čoskoro vráti do telocviční a hál.


V stredajšom zápase sú favoritom hostia, ale domáce hráčky pod vedením hlavného trénera Rastislava Filípka neprestávajú tvrdo trénovať a trpezlivo čakať na svoju šancu preniesť dobrú hru v tréningoch i do zápasov.


Domáce družstvo je v tabuľke s jedným víťazstvom a štyrmi bodmi na siedmom mieste a Nové Mesto s dvomi víťazstvami a siedmimi bodmi na treťom mieste.


Hit UCM Trnava však má o dva zápasy menej, keď na tím čaká ešte zápas s Projektom RD a zo zápasu v Pezinku, v ktorom rozhodca ukončil zápas v druhom sete, nepozná ešte výsledok.


V aktuálnej sezóne sa družstvá stretnú prvýkrát, ale majú si čo odplácať, keď pri ostatnom neodohratom zápase v predčasne ukončenej minulej sezóne boli pripravené bojovať o postup do semifinále extraligy žien (na zápasy bolo 1:1).


Už teraz je jasné, že sezóna 2020-2021 sa zapíše do histórie pre prekážky, ktoré musí družstvo a realizačný tím prekonať pri každom zápase a pri trénovaní.

 

Rovnako sa však aj zapíše do pamäti cesta extraligového družstva Hit UCM Trnava, ktoré pracuje so slovenskými hráčkami a nesiahlo po žiadnej legionárke ako jediné družstvo v súťaži.

 

(Hit)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama