Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Do prírody aj do mesta, užívajte si pohyb v pohodlnom oblečení

AKTUALITY - Firmy a PR | 29.1.2021, 17.00, reklamný článok

Dnes, keď vo svete zúri pandémia a máme obmedzené možnosti pohybu a športu, je dôležité hýbať sa a tráviť čas v prírode, na čerstvom vzduchu. Ak preferujete aktívny životný štýl, nezabúdajte na kvalitné a pohodlné oblečenie. Je to zaručený spôsob, ako sa ochránite pred neželaným prechladnutím a chrípkou. Každý muž sa rád páči ostatným, a to nielen nežnejšiemu pohlaviu, obzvlášť tí, ktorí sa o seba starajú a dbajú na svoje zdravie a duševnú pohodu. 

Do prírody aj do mesta, užívajte si pohyb v pohodlnom oblečení

Ilustračné foto: {baranq} / Shutterstock.com


Funkčná móda je v kurze

Pánske funkčné bundy nájdeme na internete vo veľmi širokej ponuke, avšak netreba podceniť výber správnych materiálov.

 

Kvalitný materiál je pri funkčnom oblečení veľmi dôležitý, zaisťuje nepremokavosť, ochranu proti UV žiareniu, alebo ochranu pred vetrom.

 

Samozrejme, od materiálu sa odvíja aj cena produktu. Je všeobecne známe, že za kvalitu sa oplatí priplatiť si a daný kúsok sa stane vašim favoritom na dlhé roky.

 

No nemusí to byť pravidlom, pretože žijeme v dobe neobmedzených možností. 

 

Záleží však aj od toho, či si potrpíte na značku, pretože značka jednoducho zvyšuje hodnotu daného produktu vo svete.

 

V dnešnej dobe  môžete vybrať z rôznych farieb, značiek, alebo prevedení. No nezabúdajte aj na bezpečnosť, hlavne dbajte na reflexné prvky.

 

Funkčné oblečenie sa dá využiť či už na turistiku, alebo, ak ste zimomravý, takýto kúsok bude vašim pomocníkom v sychravom počasí. Pod takéto  oblečenie nemusíte nosiť niekoľko ďalších vrstiev, aby ste boli v teple a suchu, to vám zaisťuje materiál. 

 

 

Nielen na beh

Pánske bežecké oblečenie je kapitola sama o sebe. Dá sa využiť naozaj skoro na všetko, nielen na beh.

 

Bežecké oblečenie môžete využiť pri venčení vášho štvornohého miláčika, ďalej ako domáce oblečenie, na chalupu, do záhradky alebo ako vychádzkový outfit, no krásne sa dá využiť aj v bežnom živote.

 

Zároveň ho môžete kombinovať s bežným šatníkom, samozrejme, ak vám to vaša práca umožňuje. Právnik na súde alebo lekár na operačnom sále zrejme nebude úplne „in“ v bežeckých legínach alebo pod termo plášťom. 

 

Ilustračné foto: {Bobex-73} / Shutterstock.com

 

Ani pri výbere bežeckého oblečenia nepodceňujte výber materiálu a jeho vlastnosti. Pri športe sa musíte cítiť príjemne a pohodlne.

 

Nikto nemá rád, ak ho oblečenie reže alebo tlačí. Oblečenie, ktoré chcete využívať na beh, musí mať reflexné prvky. Nielen kvôli vašej bezpečnosti, ale tieto prvky ocenia aj šoféri v prítmí alebo v noci. 

 

 

Inšpirácia všade naokolo

Nechajte sa inšpirovať známymi osobnosťami športu, kombinujte a nájdite seba. Hlavne sa nesmiete báť ísť niekedy proti prúdu.

 

Vždy sa dá hľadať nová a vlastná cesta, ale aj v tomto prípade platí, že sa môžete nechať inšpirovať. Vrcholoví športovci používajú najkvalitnejšie materiály, ktoré im zaistia lepšie výsledky.

 

Samozrejme, výkon sa neodvíja od oblečenia, ale materiál je vybraný tak, aby športovec podal čo najlepší výkon.

 

Či už ide o termoreguláciu, prúdenie krvi alebo aerodynamiku. S novým oblečením prichádza aj nová motivácia trénovať. 

 

 

Cestovanie v čase alebo novodobý trend?

Hovorí sa, že móda je najvtipnejšia na začiatku a na konci. Ľadvinka dosiahla svoj vrchol popularity v 80. a na začiatku 90. rokov 20. storočia a donedávna bola v našich končinách považovaná za vrchol nevkusu.

 

Ale je to stále tak? Ľadvinky čoraz viac idú do popredia, nájdeme ich v rôznych prevedeniach a farebných variáciách.

 

Nie je pravidlom, že sa musia nosiť len okolo pása, môžete ich nosiť zavesené na ramene, na krku alebo krížom cez ramená.

 

Sú dobrým pomocníkom, pretože doklady a najnutnejšie veci máte vždy pri sebe. 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama