Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Naplňte svoj domov krásnymi dekoráciami či bytovými doplnkami

SERVIS - Dom a záhrada | 8.2.2021, 13.02, reklamný článok

Domov je tam, kde je naše srdce. Práve pokojná a príjemná atmosféra nášho domova dokáže vyčariť úsmev na našej tvári i na tvárach našich blízkych. Naše srdiečko neraz potešia i maličkosti, ktorými si skrášľujeme svoje príbytky a aj ony majú veľkú zásluhu na tom, že sa cítime vo svojom dome či byte šťastne a spokojne. Blížia sa veľkonočné sviatky či sviatky jari, keď sa prebúdza nielen príroda, ale aj naše domácnosti zmenia motív, dostanú nový šat v podobe tých pravých veľkonočných dekorácií.

Naplňte svoj domov krásnymi dekoráciami či bytovými doplnkami

Ilustračné foto: PV productions / Shutterstock.com


Tradičné symboly Veľkej noci

Tak, ako počas Vianoc naše domácnosti zdobia vianočné stromčeky, dekorácie, ozdoby, platí to aj v prípade veľkonočného obdobia.

 

Azda najtypickejším veľkonočným symbolomkraslice či zajačik, alebo veľkonočný baránok s bahniatkami


Výrobcovia veľkonočných dekorácií ponúkajú množstvo všakovakých veľkonočných ozdôb, ktorými si môžeme vyzdobiť svoje domácnosti.

 

Na trhu sa to len tak hemží maľovanými vajíčkami, veľkonočnými zajačikmi, barančekmi či inými zaujímavými veľkonočnými motívmi.

 

Výber je individuálny, každý máme svoj štýl vyzdobovania domu/bytu, určite však nebudú v žiadnej domácnosti chýbať tie najkrajšie symboly Veľkej noci.

 

 

Radosť a potešenie z maličkostí

Bývať vo svojom, mať zariadenú domácnosť podľa vlastných predstáv, to je sen každého z nás. A hneď, ako je to možné, tak urobíme všetci.

 

Nie je nad vlastné bývanie, pretože si môžeme byť pánmi a paniami vlastného domu/bytu a skrášľovať svoj príbytok tak, ako chceme a ako sa to páči nám.


Súčasťou bývania je aj kúpa vhodných štýlových bytových doplnkov, ktoré zútulnia našu domácnosť a vdýchnu jej dušu.

 

Veľakrát môže ísť o drobné veci, a predsa dokážu potešiť všetkých členov rodiny a vyčariť tú správnu atmosféru.

 

Niekedy takým doplnkom môže byť napríklad zaujímavá sviečka na stole, ktorá sa perfektne hodí k zariadeniu miestnosti alebo milý anjelik, ktorý sa stále usmieva, či umelá kytica kvetov, ktorá je na nerozoznanie od živej.

 

Každá gazdinka vie, že aj na detailoch a maličkostiach záleží, ak ich vyberáme správne a s láskou. 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama