Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Policajti chytili mladíka, ktorý na Prednádraží prepadával dôchodkyne

AKTUALITY - Trnava | 26.2.2021, 09.46, prispievatelia

Len 17-ročný "hrdina" si trúhol na 81-ročnú a predtým na 69-ročnú ženu. Našťastie sa našiel svedok, ktorý pomohol policajtom.

Policajti chytili mladíka, ktorý na Prednádraží prepadával dôchodkyne

Vďaka popisu od svedka policajti 17-ročného páchateĺa zadržali na cintoríne na Kamennej ceste. Ilustračné foto: trnavskyhlas.sk

reklama

 

Policajti z Pohotovostnej motorizovanej jednotky v Trnave zadržali na cintoríne mladého muža, ktorý lúpežne prepadol 81-ročnú ženu.

 

Dôchodkyni v časti Prednádražie vytrhol z ruky nákupnú tašku, stará žena spadla na zem. Svedok, ktorý incident videl, zalarmoval policajtov.

 

Policajná hliadka zbadala mladíka, ktorý zodpovedal popisu, na cintoríne na Kamennej ceste.

Pohoda na terase
reklama

 

„Mladý muž tvrdil, že si išiel zabehať. Jeho historka však nezodpovedala realite. Celú dobu sa správal podráždene a bol zjavne nervózny. Policajná hliadka ho zadržala a odviezla na výsluch. Kabelku aj s osobnými vecami policajti našli odloženú pri odpadkovom koši,“ informovala o zadržaní 17-ročného mladíka polícia.

 

Policajti však zistili, že obvinený nelúpil v meste po prvýkrát. Len pár dní predtým, spolu so svojím komplicom napadli a okradli 69 - ročnú ženu, ktorá išla po Ulici Kornela Mahra v Trnave.

 

Pri útoku jej ukradli kabelku a žena pri tom utrpela zlomeninu ramennej kosti. Z ťažkých zranení sa bude liečiť viac ako 6 týždňov.

 

 

Vyšetrovateľ obvinil mladistvého z obzvlášť závažného zločinu lúpeže spolupáchateľstvom a podal podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie. Za tento skutok hrozí vinníkovi odňatie slobody na 10 až 15 rokov.

 

Keďže je mladistvý, trest sa mu skráti na polovicu. Polícia preveruje aj informáciu o druhej osobe, ktorá mala byť spolupáchateľom.

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama