Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Výbuch supernovy!

RELAX - Módna polícia | 25.8.2011, 00.00, Lucia Undesserová

V minulom vydaní nášho týždenníka sme vám sľúbili aj fotky dám, ktoré navštívili festival Červeník. A tu sú. Náš hodnotiteľ, majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner si ani tentokrát nedával servítku pred ústa. Veď posúďte sami. Buď len tak nad novinami, alebo vyjadrite svoj názor na Facebooku Trnavského hlasu.

reklama

Tatiana z Hlohovca.
Tatiana, oceňujem extravaganciu nohavíc, ale všetko pokazili tenisky, ktoré sa k celkovému outfitu príliš nehodia.

 


Lucia z Bratislavy.
Lucia si na túto príležitosť vybrala vhodné a pohodlné oblečenie. Len tým topánkam asi nikdy neprídem na chuť. Ale na druhej strane, budú sa jej hodiť, ak bude potrebovať nakopnúť dotieravých podgurážených nápadníkov.

 


Júlia z Paderoviec.
Júlia je farebne zladená dobre, ale niečo mi tu nesedí. Určite by som jej odporučil vymeniť tielko za tričko s krátkym rukávom. A takisto aj dĺžka trička by mala byť o pár cm dlhšia.

reklama

 


Mária z Trnavy.
Mária vyzerá celkom v pohode. Ale tie tenisky by som vymenil za inú obuv, skôr ľahšiu, nejaké poltopánky, alebo polovičné tenisky. Aj farbu tenisiek by som zvolil inú. Ale v zásade je mladá a má svoj štýl.

 


Katka zo Šenkvíc.
Katka asi nerieši. Minimálne to, čo si oblečie na seba. Celé mi to príde tak, že čo jej ruka ako prvé vytiahla zo skrine, to si dala na seba. A tie bagandže... Hrôza! Brat asi prišiel na opušťák z vojny a požičal jej nohavice, opasok a topánky. A až teraz som si všimol čerešničku na torte - červené ponožky. Tak už fakt nemám slov. Už len čakám kedy budú aj ženy verbovať. Katka bude veliteľka protijadrovej jednotky.

 


Ivanka zo Šenkvíc.
Ivana sa musela na festival asi veľmi ponáhľať, keď si zabudla vyzliecť pyžamo. Hlavne tie nohavice tak pôsobia. Dĺžka, šírka, materiál... To si mala nechať na doma a natiahnuť sa radšej do riflí... PS: Ivana je tak pekná, že sa radšej ani poriadne nevymódila, lebo vedela, že keď príde, aj tak bude žiariť ako výbuch supernovy na tom festivale. Asi tam nebola prvýkrát a vie že sa musí maskovať pred nápadníkmi. Ivana, stav sa v agentúre :)
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama