Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Silnejšie dámy – von len bez tielka!

RELAX - Módna polícia | 25.8.2011, 00.00, Lucia Undesserová

MADUNICE – Tentokrát sme fotili dámy počas víkendu na cibuľových hodoch. Zaujímalo nás nie len to, ako prišli oblečené návštevníčky známej obecnej slávnosti, ale aj dámy predávajúce v stánkoch či vystupujúce na pódiu. A tu sú. To, či si zo šatníka vytiahli vhodné oblečenie a dobre sa zladili hodnotil majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner. Ak s jeho hodnotením nesúhlasíte alebo by ste ich chceli okomentovať aj vy, tak na Facebooku Trnavského hlasu.

reklama

Anna z Považskej Bystrice si prišla vychutnať cibuľové slávnosti.
Pani Anna má asi dcéru a často navštevuje jej šatník. Nemám nič proti tomu, keď sa zrelá žena oblieka mladistvo, ale toto sa pani Anne, k jej typu postavy absolútne nehodí. Okrem toho jej jednotlivé kusy oblečenia vôbec spolu neladia. Čierne ramienka vytŕčajúce spod ružového topu sú veľmi nevkusné, vrchný diel by som neskombinoval s rifľami a už vôbec sa k tomu nehodia tieto topánky.

 


Nina zo Žiliny tancovala na hodoch s folklórnym súborom.
Nina svojím oblečením nič nepokazila. Pôsobí pohodlne a je to vhodné oblečenie do letného počasia. Aj tričko s detským motívom je fajn. Len náušnice by som dal radšej dole, pôsobia dosť gýčovito. Možno si ich zabudla dať dolu po vystúpení, keď sa z kroja vyzliekala.

 

reklama

Iveta z Maduníc prišla so synom po futbalovom zápase aj na obecné hody.
Dámy s postavou pani Ivety by sa mali vzdať tielok, ktoré odhaľujú ramená. Do budúcna odporúčam zvoliť tričko s rukávom. Taktiež tenisky by som z jej botníka vyradil. Táto obuv pani Ivete opticky skracuje nohy a zvýrazňuje širšie lýtka.

 


Katarína z Maduníc sa najviac tešila na lámanie rekordu v stavaní cibuľového draka.
Pani Katarína zvolila dobrý strih trička. Aj farebne jej svedčí. Nemám čo vytknúť.

 


Alexandra z Maduníc pracovala s rodičmi v stánku.
U Alexandry platí to isté, ako u pani Ivety, tiež by sa mala vzdať tielok bez rukávov. Ani čiernou farbou legín nezakryla silnejšie lýtka a stehná. Niektoré dámy by sa mali zmieriť s tým, že si nemôžu za každú cenu obliecť to, čo ich mladšie, alebo štíhlejšie kolegyne, lebo potom je výsledný dojem katastrofálny.

 


Renáta so synom Lukáškom z Mauníc sa zúčastnili cibuľkového sprievodu.
Konečne nevidím žiadne tenisky, balerínky, ani žabky! Pani Renáta nezabudla na to, že je žena a zvolila obuv na podpätkoch a napriek tomu vyzerá, že sa cíti pohodlne. Za to má u mňa jedno veľké plus. Páči sa mi, ako svoj outfit osviežila červeným opaskom a červeným lakom na nohách. Aj oblečenie syna Lukáška farebne zladila so svojim oblečením. Jediné čo mi vadí, sú biele zipsy na legínach. Bez nich by to bolo lepšie.
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama