Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Spartakovec Iglesias sa stal otcom, u Anthonyho čakajú na správu lekára

ŠPORT - Futbal - Spartak | 5.4.2021, 18.22, Ján Král

Spartak v sobotu vyhral v Trenčíne, v utorok ho čaká súboj s týmto súperom znova. Tentoraz nepôjde o ligový ale pohárový duel. Hrať sa bude na neutrálnej pôde v Topoľčanoch, o čom rozhodol Slovenský futbalový zväz v súlade s protipandemickými opatreniami.

Spartakovec Iglesias sa stal otcom, u Anthonyho čakajú na správu lekára

Anthony počas pondelkového tréningu Spartaka. Foto: Lukáš Grinaj

reklama


V priamom prenose bude možné duel sledovať cez online stream, nie všetci si však budú môcť duel pre pracovné povinnosti pozrieť, nakoľko úvodný výkop bude 6. apríla už o 11:00.


Termín kritike podrobil trenčiansky kouč Stijn Vreven a nadšený z neho nie je ani tréner andelov Michal Gašparík mladší.


„Mojimi očami to trochu dehonestuje pohár. Hrať na takom starom štadióne a v takom čase, je trochu kontraproduktívne. Každopádne, náš cieľ je postúpiť, potrebujeme chalanov nachystať v hlavách aj na zápas za takýchto okolností,“ uviedol Michal Gašparík.

reklama


V Trenčíne nefiguroval na súpiske andelov Španiel Daniel Iglesias. K dispozícii nebude ani na pohárový súboj.

 

„Chcel byť pri pôrode dieťaťa, uvoľnili sme ho a umožnili mu vycestovať za manželkou. V týždni po pohári sa pripojí k mužstvu, na víkendový duel so Zlatými Moravcami už opäť bude k dispozícii,“ vysvetlil šéf realizačného tímu Spartaka.


Potomok kreatívneho futbalistu z Pyrenejského polostrova dostal meno Erik.

 

Zápas bude možné sledovať na tomto linku:


Červeno-čierni nemôžu počítať ani so zranenými Turňom a Bukatom, ktorí budú mimo hry ešte niekoľko týždňov, nedoliečený je Tumma.

 

„Yao ešte nie je pripravený na celý duel, uvažujeme však s jeho zaradením na určitý časový úsek. Anthony podstúpil kontrolnú magnetickú rezonanciu, čakáme na vyjadrenie lekára ohľadne možnosti jeho zaťaženia. Godinho zatiaľ trénuje len individuálne,“ zhrnul zdravotný stav kouč trnavského tímu.


Zvažoval rotáciu zostavy, napokon sa však rozhodol, že do pohárového duelu s Trenčínom pôjde tím vo veľmi podobnom zložení ako v lige. 


„K nejakej zmene príde. Zvažovali sme rotáciu, ale pôvodný plán sme zmenili. Napokon sme sa rozhodli, že ideme aj do ligy aj do pohára v najsilnejšom možnom zložení a skúsime oba duely zvládnuť,“ dodal Gašparík.

 

Duel sa hrá na jeden zápas, ak by sa skončil remízou, rozhodne o postupujúcom penaltový rozstrel.

 


Predpokladané zostavy

SPARTAK
Takáč
Koštrna, Kóša, Twardzik, Mikovič
Savvidis
Cabral, Grič, Vlasko, Bamidele
Ristovski

 

TRENČÍN
Kukučka
Yem, Ramón, Križan, Madu
El Mahdioui
Gaži, Kadák, Zubairu, Corryn
Čatakovič

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama