Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Najazdíte na aute maximálne 5000 kilometrov ročne? Na poistnom môžete ušetriť

AKTUALITY - Firmy a PR | 9.4.2021, 08.44, reklamný článok

Vlastníte automobil, na ktorom počas roka veľa kilometrov nenajazdíte? Neplaťte zbytočné drahé poistky. V poisťovni Union máte možnosť získať zvýhodnené povinné zmluvné poistenie (PZP). Ušetriť sa dá až 30 percent bežnej ceny!

Najazdíte na aute maximálne 5000 kilometrov ročne? Na poistnom môžete ušetriť

Ilustračné foto: archív


Využívate svoje vozidlo len na jazdu po meste, na nákupy či za lekárom? Prípadne iba raz za čas na ňom vybehnete na svoju chatu alebo záhradu?  

 

Alebo ste počas pandémie prestali pre vynútený home office jazdiť do práce a vozidlo máte väčšinu dní odstavené pred domom?


Zamyslite sa, koľko kilometrov bežne najazdíte. Ak je to v priemere menej ako 13 kilometrov denne, je vysoko pravdepodobné, že ročne nespravíte na cestách s vozidlom viac ako 5000 km. 

 

Prečo by ste teda mali platiť poistku v rovnakej výške ako tí, čo jazdia viac a na cestách logicky podstupujú vyššie riziko?

 

Práve túto otázku rieši PZP produkt poisťovne Union Jazdíš málo? Platíš málo! 


Webová služba PZP kalkulačka umožní záujemcom vypočítať si zľavnenú sumu poistného a následne jednoduchými krokmi uzatvoriť o 30 percent lacnejšie povinné zmluvné poistenie online.


Celý proces uzatvorenia zmluvy trvá len zhruba päť minút a zvládne ho naozaj každý z pohodlia svojho domova. 


Pridať si môžete aj doplnkové poistenie ako napr. asistenčné služby, či poistenie batožiny. Aj v tomto prípade máte k dispozícii službu online kalkulačka na výpočet ceny.


Do smartfónu si po týchto krokoch už len stiahnete aplikáciu, cez ktorú pošlete poisťovni fotografiu aktuálneho počtu najazdených kilometrov na vozidle.


Tri dni pred poistným výročím poisťovňa vyzve klienta, aby cez aplikáciu opäť odfotil najazdený počet kilometrov.

 

Ak za poistné obdobie nepresiahne nájazd 5000 kilometrov, pre klienta sa už nič nemení. V prípade, že by sa na vozidle jazdilo viac, doplatí klient výšku poskytnutej zľavy.


Poisťovňa Union patrí k dlhoročným úspešným hráčom na poistnom trhu. Sústreďuje sa na proklientský prístup a snaží sa čo najviac odbúravať zbytočnú administratívu.

 

I preto ponúka riešenia, ktoré šetria čas a zákazník ich jednoduchým spôsobom môže nadobudnúť online.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama