Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Predávate tovar online? S kvalitnými kartónovými krabicami si ušetríte nejednu vrásku

AKTUALITY - Firmy a PR | 10.4.2021, 12.01, reklamný článok

Na vhodnom obale dnes záleží viac ako inokedy. Musí zaujať, ale predovšetkým sa naň musí dať spoľahnúť. Každý predajca, ktorý využíva zásielkové služby si chce byť istý, že jeho obal či kartónová krabica niečo vydrží a produkt sa dostane k novému majiteľovi nepoškodený.

Predávate tovar online? S kvalitnými kartónovými krabicami si ušetríte nejednu vrásku

 

Zbaľte svojho zákazníka pútavým obalom

Koľkrát sa vám už stalo, že ste sa rozhodli vyskúšať nový výrobok len kvôli peknému obalu? Kvalitné balenie so štýlovou etiketou je veľmi jednoduchý a účinný spôsob, ako zákazníkovi naznačiť, že hodnotný produkt nájde aj vo vnútri.

 

Špeciálne to platí pri kozmetike či výživových doplnkoch, ktoré sú z praktických dôvodov balené aj do kartónových krabičiek.

 

Nechajte si dizajn obalu vypracovať profesionálnym grafikom. V elegantnom balení ľahšie predáte nielen prémiový parfém na mieru, ale aj obyčajný rozprašovač.

 

 

Výber kartónovej krabice sa oplatí premyslieť

Funkčný a dizajnový obal však nie je všetko. Každý obchodník by mal venovať pozornosť vhodnému baleniu pri odosielaní objednávky.

 

Pri hľadaní tej správnej krabice si môžete vybrať z univerzálnych veľkostí od výrobcu alebo svoj návrh skonzultovať a dať si pripraviť kartónovú krabicu na mieru.

 

Hoci sa môže zdať, že ide o zbytočné náklady navyše, investícia sa každému predajcovi niekoľkonásobne vráti, keďže nemusia riešiť reklamácie poškodeného tovaru od svojich zákazníkov.

 

Vhodný dizajn navyše pomôže ľahšie uskladniť väčšie množstvá, a ak sa pri svojich kartónových krabiciach rozhodnete pre viac vrstiev lepenky a spevnené steny, pár výmoľov pri preprave po slovenských cestách nimi nijak neotrasie.

 

 

Vyberte si spoľahlivého partnera, ktorý vám zabezpečí kompletný balíček

All in Packaging poskytuje služby na mieru, bez čakania a bez limitov minimálnej objednávky.

 

Spoľahlivo vyrobí všetky typy balení akejkoľvek veľkosti: kartónové krabice, fľaše, tégliky, bandasky, ale aj špeciálne obaly ako rozprašovače, tuby či obaly na rúže.

 

V ponuke nechýbajú ani ekologické obaly a príbory pre gastro prevádzky.

 

Môžete si vybrať z viac ako 5 000 produktov na sklade, zaslať konkrétny návrh dizajnu alebo si nechať pripraviť návrh na mieru profesionálnym grafikom.

 

Ak to potrebujete, allinpackaging.sk vám zabezpečí aj plnenie či tlač etikiet - a to všetko vybavíte pohodlne online.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama