Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Zariaďte si na svojej záhrade miesto, kde budete tráviť voľné chvíle

SERVIS - Dom a záhrada | 17.4.2021, 07.58, reklamný článok

Koronavírus ovplyvní aj nasledujúcu letnú sezónu a aj keď očkovanie napreduje, nemôžeme počítať s tým, že cestovanie na dovolenky do zahraničia bude také, aké pred pandémiou.

Zariaďte si na svojej záhrade miesto, kde budete tráviť voľné chvíle

Ilustračné foto: Photographee.eu / Shutterstock.com

 

Ak bývate v rodinnom dome a máte záhradu, zariaďte si práve na svojej záhrade miesto, kde budete tráviť voľné chvíle.

 

 

Záhradný nábytok

Aby ste si mohli vychutnať pohodlie, potrebujete záhradný nábytok. Kvalitnejší záhradný nábytok, ktorý dokáže odolať teplotným zmenám a iným vonkajším vplyvom, vám vytvorí na záhrade miesto, kde si budete môcť po práci vypiť chutnú kávu, či zorganizovať grilovačku s najbližšou rodinou.

 

Kým kedysi bol veľmi obľúbený záhradný nábytok z klasického ratanu, teraz sa dostáva do povedomia záhradný nábytok z technorattanu.

 

Ak ale chcete úplne iný nábytok, osloviť vás môže drevený záhradný nábytok. Ten je zo všetkých asi najdrahší, ale má svoje výhody, pre ktoré ho uprednostňujú viaceré rodiny. 


Výber je na vás. Dôležitá je odolnosť materiálu, veľkosť nábytku a samozrejme aj ladenie nábytku s ostatnými prvkami oddychového kútika na záhrade.

 

 

Osvetlenie

Ak máte krytý prístrešok, nezabúdajte na osvetlenie. Môžete si v okolí tohto miesta, či okolo chodníka na záhrade umiestniť praktické solárne lampy.

 

Skvelé je aj klasické stropné záhradné osvetlenie, či napríklad záhradná solárna reťaz.


Ak máte v blízkosti posedenia aj stožiar verejného osvetlenia, čiastočne vám presvetlí tento priestor aj toto osvetlenie. Určite si však zabezpečte vlastné osvetlenie tohto priestoru.

 

Ak si chcete zariadiť na záhrade miesto, kde budete tráviť voľné chvíle, okrem záhradného nábytku a osvetlenia myslite na záhradný textil.

 

Podsedáky, záhradné vankúšiky a teplé deky sú samozrejmosťou na jar a aj cez leto.


Tento priestor si spestrite kvetináčmi, či vyvýšenými záhonmi s okrasnými kvetmi alebo bylinkami, ktoré potom využijete aj vo svojej kuchyni.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama