Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Tipy, ako zvýšiť komfort v spálni

SERVIS - Dom a záhrada | 23.4.2021, 07.00, reklamný článok

Spálňa je miestnosť, kde oddychujeme, spíme, relaxujeme. Je preto pochopiteľné, že práve v tejto miestnosti si budeme dávať záležať na tom, aby sme sa v nej dobre cítili.

Tipy, ako zvýšiť komfort v spálni

Ilustračné foto: onzon / Shutterstock.com

Ako ale zvýšiť komfort vo svojej spálni? Ponúkame vám dobré tipy.

 

 

Zredukujte nepotrebné dekorácie

Ak chcete zvýšiť komfort v spálni, treba si uvedomiť, že spálňa musí byť vzdušná a tým pádom nesmie byť preplnená veľkým množstvo dekorácií.

 

Spálne sú väčšinou menších rozmerov a preto je nutné prihliadať na to pri výbere a kúpe dekorácií, aby sa miestnosť ešte viac opticky nezmenšila.


Zredukovaním nepotrebných dekorácií získate viac priestoru na veci potrebné a hlavne, miestnosť bude vzdušnejšia, čo bude mať pozitívny vplyv na váš spánok.

 

Samozrejme, kvalitu spánku ovplyvňujú aj matrace 180x200, ktoré budete mať na manželskej posteli.

 

Určite však spálňu nezahlcujte veľkým množstvom dekorácií a zvoľte skôr decentné nadčasové.

 

 

Zabezpečte kvalitné tienenie

Zvýšiť komfort v práci vám pomôže aj kvalitné tienenie. Klasické žalúzie odporúčame ozvláštniť modernými dekoračnými závesmi až po zem, s tým, že vám poslúžia aj ako tieniaca technika.

 

Okrem závesov vás môžu osloviť modernejšie rolety, ktoré sa opäť vracajú do popredia, len v modernejšom prevedení ako pred rokmi.

 

Poskytnú 100% ochranu pred slnečnými lúčmi, ale čo je hlavné, dokážu zabrániť prenikaniu chladného vzduchu z exteriéru. Pomáhajú udržať stabilnú teplotu v spálňových priestoroch.

 

Ak chcete zvýšiť komfort v spálni, odporúčame vám okrem redukcie nepotrebných dekorácií a zabezpečení kvalitného tienenia dôkladne vyberať aj farby.

 

Vyberajte jemné pastelové farby a nechoďte moc do výrazných, dráždivých farieb, ktoré by mohli narúšať váš spánok. V žiadnom prípade si do spálne neumiestňujte stôl s počítačom. Budú negatívne vplývať na váš spánok.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama