Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Užite si leto vo vlastnej záhrade

SERVIS - Dom a záhrada | 27.4.2021, 09.02, reklamný článok

Cestovanie do zahraničia bude pravdepodobne aj toto leto čiastočne obmedzené a preto sa vynára otázka, ako vlastne stráviť toto leto, aby sme si ho mohli naplno užiť.

Užite si leto vo vlastnej záhrade

Ilustračné foto: archideaphoto / Shutterstock.com


Ak bývate v rodinnom dome, máte záhradku, máme pre vás riešenie. Užite si leto vo vlastnej záhrade. Budete však k tomu potrebovať oddychovú zónu a samozrejme aj bazén.

 

 

Travertínový bazénový lem

Ak sa rozhodujete pre zapustený bazén, aby nielen samotný bazén, ale aj jeho okolie pôsobilo luxusne a štýlovo, odporúčame vám zvoliť si práve travertínový bazénový lem.

 

Bazénový lem z kvalitného travertínu nielenže pôsobí luxusne, ale je aj praktický. Na tento bazénový lem môžete položiť bosú nohu a nemusíte sa báť, že si popálite chodidlo.

 

Travertín je totiž prírodný kameň, ktorý vyniká svojim luxusným vzhľadom, nadčasovosťou, odolnosťou a zároveň praktickosťou, či už v exteriéri, alebo v interiéri.

 

Okrem bazénových lemov sa z neho vyrába interiérová dlažba, exteriérová dlažba, ale aj interiérový obklad stien.

 

 

Bioklimatické pergoly

Počas horúcich letných dní je potrebné sa dostatočne chrániť pred slnečnými lúčmi. Aby sme si mohli vychutnávať pohodlie a zároveň byť chránení pred priamym slnkom, je potrebná záhradná tieniaca technika.

 

Medzi obľúbené záhradné tieniace techniky už dlhšie patria práve pekné bioklimatické pergoly. Sú to pergoly vyrobené z kvalitného hliníka a vďaka praktickému naklápaniu lamiel je možná regulácia slnečných lúčov.

 

 

Pohodlný záhradný nábytok

Aby ste si mohli vychutnať letný drink pod pergolami, potrebujete záhradný nábytok. Osloviť vás môže záhradný nábytok z umelého ratanu, ale do popredia sa dostáva aj tzv. teakový záhradný nábytok. Nezabúdajte ale na podsedáky, vankúšiky.

 

Užite si leto na vlastnej záhrade. Odporúčame vám k posedeniu na záhrade umiestniť vyvýšené záhony s okrasnými kvetinami, či napríklad s bylinkami.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama