Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Na cestách máme stále veľký počet jazdených áut

AKTUALITY - Firmy a PR | 28.4.2021, 09.03, reklamný článok

Automobilový priemysel je hnacím motorom našej ekonomiky. Stačí sa len pozrieť na množstvo závodov, ktoré vyrábajú komponenty do automobilov a aj na počet automobiliek, ktoré sa rozhodli vytvoriť výrobné haly aj u nás na Slovensku.

Na cestách máme stále veľký počet jazdených áut

Ilustračné foto: Virrage Images / Shutterstock.com

 

Napriek tomu, že patríme ku krajinám, kde sa na určitý počet obyvateľov vyrobí najväčšie množstvo nových automobilov, na cestách máme stále veľký počet jazdených áut.

 

 

Repas motora

Problémovými súčiastkami starších jazdených automobilov sú predovšetkým motory. Teraz sa síce vyrábajú slabšie motory a sú poháňané turbom.

 

Pri starších autách to ale takto nebolo. Ako každá súčiastka, tak aj motor sa opotrebuje. Problém je ale v tom, že kúpa nového motora je často vyššia ako samotná hodnota auta.

 

Auto sa tak práve kvôli vysokej cene nového motora stáva nepojazdné, lebo len máloktorý majiteľ auta sa rozhodne investovať do kúpy nového motora, keď hodnota auta je nižšia ako cena motora.

 

Riešením na pokazený motor môže byť repas motora. Poškodené súčiastky motora sa nahradia a starý motor sa tak repasuje. Môže sa tak naďalej používať bez toho, aby to majiteľov auta finančne zruinovalo.

 

 

Výber autodoplnkov

Staršie jazdené automobily je v dnešnej dobe možné skrášliť si pomocou rôznych autodoplnkov. Môžu pomôcť nové koberčeky do auta, kvalitné autopoťahy, nášľapy, plastové lemy blatníkov, ale napríklad aj praktické deflektory okien.

 

Posledné menované sú protiprievanové lišty, ktoré dodajú športovejší vzhľad vášmu autu a zabezpečia prirodzenú cirkuláciu vzduchu v interiéri auta.


Veľká dostupnosť autodoplnkov umožňuje majiteľom starších áut si ich skrášliť, zatraktívniť.

 

Na cestách máme stále veľké počty jazdených áut. Vyzerá to tak, že to tak bude aj najbližšie roky. Viaceré rodiny si nemôžu dovoliť kúpiť nový automobil a aj preto si vyberajú staršie jazdené automobily.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama