Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Na čo myslieť pri poistení vozidla? Spoľahlivé asistenčné služby sú dôležité

AKTUALITY - Firmy a PR | 26.4.2021, 09.04, reklamný článok

Už ste niekedy riešili technický problém svojho automobilu, ktorý vznikol na ceste ďaleko od vášho bydliska? Potom určite potvrdíte, že kvalitné a dobre dostupné asistenčné služby k poisteniu vozidla sú na nezaplatenie.

Na čo myslieť pri poistení vozidla? Spoľahlivé asistenčné služby sú dôležité

Ilustračné foto: pixabay.com

 

Poisťovňa Union sa o vás postará pri poruche auta alebo dopravnej nehode vďaka spolupráci s profesionálnou asistenčnou službou EuroCross Assistance.


Služby môžete využiť nielen na Slovensku ale na celom geografickom území Európy. Smelo tak môžete autom vyraziť aj na dovolenku napr. do Chorvátska či Talianska. V prípade problémov sa bude mať o vás, kto postarať.


Pri výbere poistenia pre vaše vozidlo treba na tieto situácie myslieť. Na dlhšie cesty sa vám pôjde s väčším pokojom, ak budete vedieť, že aj v krízových situáciách sa máte na koho obrátiť.


Asistenčné služby ponúka Union ako doplnkové poistenie k povinnému zmluvnému poisteniu (PZP). Poistenie kryje náklady za asistenčné služby v prípade dopravnej nehody, poruchy alebo krádeže vozidla.


Rieši ale tiež potreby iných služieb, napr. pri strate kľúčov, vyčerpaní paliva, oprave defektu, potrebe výmeny batérie, atď… 


Asistenčné služby sú určené pre motorové vozidlá do 3,5 tony, na ich poskytnutie je nevyhnutné bezprostredne po vzniku asistenčnej udalosti zavolať na telefónne čísla Asistenčnej služby Union.


Spoločnosť ponúka okrem asistenčných služieb aj ďalšie formy doplnkového poistenia – ako sú krytie škody na batožine, poistenie pre prípad úrazu vodiča, či riešenie poistnej udalosti po strete so zverou.

 

Pripoistiť sa tiež dá poškodenie čelného či bočného skla vozidla.


Vodiči samozrejme môžu v Unione využiť tiež štandardné PZP či havarijné poistenie svojho automobilu. Navyše, ak na aute nenajazdíte viac ako 5000 kilometrov ročne, na PZP výrazne ušetríte.


Union ponúka viacero výhod, medzi ktoré patrí aj šetrenie času pri uzatváraní poistného vzťahu. Celý proces ľahko vybavíte z pohodlia domova za pár minút, jednotlivé kroky zvládne naozaj úplne každý. Dokumenty následne prídu klientovi mailom.


Povinné zmluvné poistenie online, či havarijné poistenie online patria k užívateľsky príjemným riešeniam, na ktorých si v Unione zakladajú.

 

I vďaka týmto princípom patrí poisťovňa k úspešným stáliciam na poistnom trhu s kvantom spokojných klientov.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama