Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Polícia pátra po nezvestnom Františkovi, od piatku o ňom nie sú informácie

AKTUALITY - Región | 27.4.2021, 15.15, prispievatelia

Muž odišiel z práce a svojím známym sa neozýva.

Polícia pátra po nezvestnom Františkovi, od piatku o ňom nie sú informácie

František Ivančík. Foto - zdroj: KR PZ Trnava

reklama

 

Polícia pátra po nezvestnom Františkovi Ivančíkovi. Tridsaťštyri ročný muž z okresu Piešťan odišiel v piatok ráno, ako obvykle, do práce do Bratislavy. Počas pauzy z pracoviska odišiel, ale už sa nevrátil.


Od toho momentu sa nikomu známemu neozval a nevrátil sa ani na adresu, kde v súčasnosti prebýva. Podľa slov jeho známych, nie je typ človeka, ktorý by vyhľadával spoločnosť.


František je 170 cm vysoký, štíhlej postavy. Pri chôdzi mierne kríva na pravú nohu. Naposledy ho videli v pracovnom oblečení, mal modré montérky, hnedo-zelenú mikinu a čierne pracovné topánky.

reklama


Pokiaľ máte akékoľvek informácie o prípadnom pohybe alebo pobyte tohto muža, alebo viete, s kým sa zdržiava, kontaktujte bezplatnú linku 158 alebo napíšte súkromnú správu na facebookovú stránku Polícia SR – Trnavský kraj. 

 

Aktualizácia 3. mája:

Pátranie je ukončené, ako informovala policajná hovorkyňa Zlatica Antalová, polícia muža našla na sídlisku Družba v Trnave.


(TS, krj)
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama