Trnavské rybníky
reklama

Toto ste ešte nevideli! Muži viezli na streche auta havarovaný vrak

RELAX - Kuriozity | 12.5.2021, 12.13, Ján Král

Vrak priviazali o auto popruhmi.

Toto ste ešte nevideli! Muži viezli na streche auta havarovaný vrak

Auto s netradičným nákladom zastavili na obchvate. Foto: Ján Král

Nový Hlohovec
reklama

 

Policajti zrejme nemohli v stredu predpoludním uveriť vlastným očiam, keď zbadali ako po obchvate Trnavy ide auto s priviazaným vrakom iného vozidla na streche.

 

Auto zastavili na pripájacom pruhu na obchvat neďaleko nákupnej zóny a pochopiteľne mu zakázali ďalšiu jazdu.


Havarovaný vrak vozidla bol pripevnenými popruhmi o strechu a podvozok Fordu s trnavským evidenčným číslom. Posádka "odťahovky" zrejme smerovala s nákladom na vrakovisko. 

reklama

 

AKTUALIZOVANÉ (14:46):
Na nebezpečný transport na ceste upozornili políciu vodiči, ktorí si všimli ako auto pomocou pracovného stroja nakladajú muži na strechu auta a päťčlenná posádka následne sadá do auta.


"Policajti ihneď situáciu preverili a krátko na to spozorovali na obchvate mesta Trnava kolónu vozidiel, a pred nimi viditeľné preťažené auto. Pomocou výstražných majákov auto zastavili. Pri kontrole od chlapov zistili, že vrak mali odkúpiť od majiteľa a takto ho chceli  previezť a odovzdať do zberných surovín," uvádza trnavská polícia na sociálnej sieti.


Policajná hliadka riešila aj samotný Ford Focus, ktorý nebol technicky spôsobilý na jazdu. Vodičovi pokračovanie v ceste zakázali, zadržali mu tabuľky s EČV aj osvedčenie o evidencii vozidla.

 

Šoférovi zároveň hrozí, že okrem pokuty príde aj o vodičák, nakoľko nejde o jeho prvý priestupok, ale v karte vodiča ich už má niekoľko. 


Policajti predložia spis na správne konanie. 
 

Foto: Ján Král

 

Foto: Ján Král

 

Foto: KR PZ Trnava

 

Foto: KR PZ Trnava

 

Foto: KR PZ Trnava

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama