Trnavské rybníky
reklama

Ako na rekonštrukciu priestorov bez námahy? Vyskúšajte kovové regály

SERVIS - Dom a záhrada | 14.5.2021, 07.00, reklamný článok

Prišla jar a vy máte stále vo svojom byte vianočný stromček? Napriek našej pracovnej vyťaženosti je nutné interiér pravidelne prispôsobovať nielen ročným obdobiam, ale aj najnovším trendom. Ovplyvní to vnímanie priestoru a pomôže navodiť správnu náladu. Pre zmenu obvyklého vzhľadu bytu však nemusíte podstupovať žiadne náročné procesy.

Ako na rekonštrukciu priestorov bez námahy? Vyskúšajte kovové regály

Ilustračné foto: Majster-regal.sk

 

Možností zmeny interiéru na priestor plný života a krásy je veľmi veľa a mnohé z nich sú prijateľné nielen pre svoju časovú, ale aj finančnú náročnosť, vďaka čomu neohrozíte ani svoj rodinný rozpočet. 


Tak sa poďte spolu s nami na tieto veľmi jednoduché a lacné triky pozrieť. 

 

 

Kvalitný podklad

Aby ste sa mohli pustiť do nákupu trendy nábytku a moderných doplnkov, je najskôr nutné odstrániť povrchové alebo iné nedokonalosti priestoru, ktoré by mohli výsledný dojem kaziť.

 

Tými môže byť aj špinavá alebo popraskaná stena, kvapkajúca vodovodná batéria, vŕzgajúce dvere alebo krivá polička. Ak chcete mať z nasledujúcej renovácie dobrý dojem, všetko by malo vyzerať úhľadne a ako nové. 

 


Správny výber a usporiadanie nábytku

Ako sme už spomínali v úvode, pre navodenie správnej atmosféry, nie je nutné vždy hneď premýšľať nad tým najhorším scenárom.

 

Niekedy stačí len správne vybrať a do priestoru umiestniť novú pohovku, kreslo alebo konferenčný stolík, prípadne premiestniť šatník či komodu. 


Môžete sa pritom, v snahe vytvoriť v interiéri maximálnu harmóniu a prilákať priaznivé toky energie, skúsiť riadiť aj pravidlami feng šuej.

 

Ak vám ale tento smer nevyhovuje, na jednoduchú a rýchlu aktualizáciu miestnosti môžete využiť aj moderné kovové regály a priestor s nimi rozdeliť na zóny a vytvoriť v ňom veľa úložného miesta.

 


Organizácia úložných systémov

Len málokedy máme v skrini alebo na vešiakoch dostatok miesta a oblečenie i topánky nechávame len tak voľne položené po celom byte. Hojnosť neorganizovaných vecí ale často ničí voľný priestor, ktorý zároveň pôsobí nedbalo. 


Oveľa príjemnejšie budete svoj interiér vnímať, ak bude všetko na svojom mieste. Kúpte si preto viac ramienok, ktoré sa hodia ku každej bunde, košeli a všetkému ostatnému oblečeniu.

 

 

Miesto v skriniach ušetríte aj s vákuovými vreckami na oblečenie, pričom je oblečenie chránené aj pred prachom.

 

Aj vďaka takto organizovanému priestoru získa váš domov nový vzhľad a nádych. 

 


Hygienicky čistý priestor

Nielen kuchyňa je „citadelou“ chaosu príborov, riadu a jedla. V každej jednej miestnosti v dome alebo byte sa hromadí množstvo vecí, prachu a iných nečistôt, ktoré dojem z celého priestoru len zhoršujú. 


Preto, ak chcete, aby váš domov získal atraktívnejší vzhľad, mali by ste dezinfekcii a pravidelnej údržbe všetkých povrchov venovať náležitú pozornosť.

 

Vyhnete sa alergiám, plesniam a nepríjemnému pocitu, ktorý so sebou neudržiavaný priestor prináša. 


Ako vidíte, nie  sú to žiadne náročné postupy, pri ktorých by ste potrebovali veľký rozpočet a rady odborníkov.

 

Rekonštrukcia interiéru tak môže byť aj vďaka jednoduchým doplnkom alebo úkonom veľmi rýchla a s požadovaným výsledkom. Tak sa o tom presvedčte a radosť z krásneho domova si užite.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 3
reklama
Cisárky Sereď
reklama