Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral kontumačne, Hlohovec remizoval s Vrbovým

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 30.5.2021, 21.05, Ján Král

Jaslovské Bohunice prišli o pozíciu lídra tabuľky štvrtej lige severozápad. V Lehote pod Vtáčnikom prehrali v prvom tohtoročnom kole po reštarte súťaží 0:1 a poklesli na tretiu priečku. Na prvé Partizánske, ktoré zdolalo Domanižu 3:1, strácajú dva body.

Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral kontumačne, Hlohovec remizoval s Vrbovým

Vrbové túto šancu Hlohovca po rohovom kope odvrátilo do bezpečia. Foto: Ján Král

Boleráz získal body bez jediného výstrelu. Nad Prievidzou, ktorá nepricestovala na zápas, vyhral kontumačne 3:0. Hostia sa údajne takýmto spôsobom rozhodli protestovať proti reštartu súťaží, s ktorým nesúhlasia.

Hlohovec sa v dueli s Vrbovým ujal vedenia v 77. minúte po góle Loskota, keď to už vyzeralo, že všetky body zostanú doma, vyrovnal v samom závere Železník na 1:1.

Trebatice priviezli bod z Prečína, zabezpečil ho vyrovnávajúcim gólom v 84. minúte Jorík.