Futbal, 4. liga: Boleráz zachránil bod v Trebaticiach, Hlohovec zabral naplno

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 6.6.2021, 20.30, Ján Král

Program 12. kola štvrtej ligy severozápad rozohrali v sobotu vo Vrbovom, kam pricestovala Prievidza. V prvom polčase strelila štyri góly a de facto rozhodla o víťazovi. Striedajúci Kunka síce dvoma gólmi znížil na 2:4, viac ale už Vrbovčania nestihli.

Futbal, 4. liga: Boleráz zachránil bod v Trebaticiach, Hlohovec zabral naplno

Ľuboš Miklovič (v zelenom) viackrát svojími rýchlymi kľúčkami zamotal hlavy obrancom Bolerázu, v zápase strelil aj jeden gól. Foto: Ján Král

Boleráz mal v Trebaticiach v prvom polčase veľké šance, góly ale dávali domáci. Už v tretej minúte otvoril skóre kanonier Miklovič, v 25. sa pridal Směřička.

Slavoj korigoval až Vangelom v 37. minúte. Po zmene strán sa hralo prevažne medzi šestnástkami, hosťom sa ale napokon podarilo vyrovnať.

Jedenástku nariadenú za ruku v pokutovom území premenil Bagi a vyrovnal na konečných 2:2.

Hlohovec prehrával s Dolnými Vestenicami od 17. minúty, po polhodine hry ale Lošonský vyrovnal. Domáce plány na zvrat síce pribrzdilo vylúčenie Lisa v 52. minúte, napriek tomu sa napokon tešili z troch bodov. O víťazstve 2:1 rozhodol vlastný gól Prekopa.

Duel Jaslovských Bohuníc s Gbelmi zväz odložil pre avizovaný koronavírus v tíme hostí.

Na čele tabuľky je vďaka tesnej výhre 1:0 v Trenčianskych Stankovciach Partizánske. Na chrbát mu dýcha druhá Lehota pod Vtáčnikom, ktorá bodovala naplno v Kvašove.

Futbalista Bolerázu Bagi premieňa pokutový kop a vyrovnáva na 2:2. Brankára Enrica Kirku poslal do opačnej strany, loptu umiestnil placírkou po gólmanovej ľavej ruke. Foto: Ján Král