Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Exspartakovec Schranz urobil veľký prestup, získala ho Slavia Praha

ŠPORT - Futbal - Spartak | 8.6.2021, 10.38, Ján Král

Slovenský útočník zavŕšil vydarenú sezónu veľkým prestupom.

Exspartakovec Schranz urobil veľký prestup, získala ho Slavia Praha

Ivan Schranz v drese Slavie. Foto: Petr Končal / slavia.cz

reklama

 

Bývalý futbalista trnavského Spartaka Ivan Schranz (27) prestúpil z Jablonca do Slavie Praha. S úradujúcim majstrom českej ligy podpísal trojročný kontrakt.


Ako informuje pražský klub na svojom webe, Jablonec výmenou za Schranza získa aj dvojicu Jaroslav Zelený a Tomáš Malínsky.


„Ivan patril k najlepším hráčom sezóny, navyše sa v Česku presadzuje už dlhší čas. Ide o prevereného hráča s výborným charakterom, ktorý dokáže v útočnej fáze zahrať na viacerých postoch. Veríme, že pre Slaviu bude vhodnou posilou," povedal športový riaditeľ Slavie Jiří Bílek.

reklama


Web klubu priniesol aj reakciu Ivana Schranza. "Slavia je top klub, jeden z najlepších v Európe. Keď o mňa prejavila záujem, nemal som dôvod váhať. Pokúsim sa dať zo seba maximum a pomôcť mužstvu, ako len budem vedieť. Urobím pre to všetko, chcem získavať trofeje," nechal sa počuť Schranz.

 


Schranz po odchode z trnavského Spartaka už obliekal dres pražskej Sparty, v klube sa ale v náročnej konkurencii vtedy výraznejšie nepresadil a vrátil sa do Spartaka. 


Neskôr jeho kroky viedli do Dukly Praha, zahral si za cyperský AEL Limassol, odkiaľ sa vrátil znova do českej ligy, kde obliekal dres Českých Budějovíc. 


V minulej sezóne zažiaril vo farbách Jablonca, za ktorý skóroval v lige trinásťkrát. Dostal i pozvánku do slovenskej reprezentácie a nomináciu na európsky šampionát, pravda jeho účasť ohrozuje svalové zranenie.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama