Futbal, 4. liga: Miklovič vystrieľal body Trebaticiam, Boleráz zabral naplno

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 13.6.2021, 20.26, Ján Král

V sobotných zápasoch trinásteho kola štvrtej ligy severozápad nestačil Hlohovec na Bánovce nad Bebravou. Na pôde súpera prehral 0:2.

Ľuboš Miklovič. Foto: Ján Král

Útočník Trebatíc Ľuboš Miklovič bol ústrednou postavou zápasu v Prievidzi, kde strelil hetrik a výrazne sa tak podieľal na triumfe svojho tímu 4:1. Sieť napol ešte aj Jorík, domáci v závere len korigovali Grófom.

Nedarilo sa Jaslovským Bohuniciam, do Partizánskeho cestovali s úzkym kádrom a napokon prehrali 1:4. Za domácich strelil dva góly Papranec a dva Lauko, ktorý vyrastal v trnavskom Spartaku. Za ŠK Blava strelil gól z penalty Banovič, rovnaký hráč však v 80. minúte za faul videl červenú kartu.

Vrbové odišlo bez bodu z Dolných Vesteníc, kde prehralo 1:3. Jediný gól Vrbovčanov strelil tesne pred prestávkou Železník, domáci však vtedy už viedli trojgólovým rozdielom.

Bodový získ si vylepšil Boleráz, doma porazil Domanižu 3:1. O góly Slavoja sa postarali Kollár, Bagi a Blaško.

Tabuľku vedie Partizánske, iba bod stráca Lehota pod Vtáčnikom, ktorá v súboji tímov z čela súťaže porazila Radimov.