Trnavské rybníky
reklama

Policajti hľadajú tínedžerku Andreu, rodine sa tri dni neozvala

AKTUALITY - Piešťany | 14.6.2021, 12.57, prispievatelia

Dievčina už raz z domu utiekla. Ppohybovať sa môže nielen nielen po Piešťanoch, ale aj po Bratislave alebo iných mestách na Slovensku.

Policajti hľadajú tínedžerku Andreu, rodine sa tri dni neozvala

Andrea Marková. Foto: KR PZ Trnava

Cukrovar bývanie
reklama

 

Policajti pátrajú po 15-ročnej Andrei Markovej z Piešťan, ktorá sa už tri dni svojej matke neozvala. Z domu odišla ešte v piatok popoludní, keď sa do soboty nevrátila, rodina požiadala o pomoc políciu.

 

Dievča už v minulosti bolo pre útek z domu nezvestné.

 

Andrea Marková je 160 centimetrov vysoká, štíhlej postavy. Már rovné hnedé vlasy po ramená, na prstenníku pravej ruky má vytetovaný malý krížik. Z domu odišla v bielom krátkom tričku, čiernych leginách a so zelenou bundou tzv. bomberou.

Dni zdravia
reklama

 

Na nohách mala obuté biele botasky a cez rameno prehodený mala menší ružový kožený vak. Mobilný telefón má vypnutý, no údajne ju zazreli aktívnu na sociálnych sieťach.

 

Nezvestná sa môže pohybovať nielen po meste Piešťany, ale aj v Bratislave a v iných mestách na Slovensku.

 

„Ak ste Andreu videli, poznáte miesta, kde by sa mohla zdržiavať, príp. osoby, s ktorými sa v poslednej dobe kontaktovala alebo vás ona sama za posledné dni kontaktovala cez sociálne siete, informácie k nezvestnej osobe nám môžete oznámiť na bezplatné číslo 158 alebo nám napísať do súkromnej správy na fb sr – trnavský kraj,“ uviedla k pátraniu trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

 

AKTUALIZOVANÉ:

Ako informovala trnavská polícia, informácie sa k študentke dostali a sama sa prihlásila mame.

 

ts/pm

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama