Vodič pri nehode poškodil okrem svojho aj ďalšie autá, polícia hľadá svedkov
AKTUALITY - Hlohovec | 13.7.2021, 10.30, prispievatelia
Vodič strieborného auta s evidenčným číslom okresu Hlohovec napriek značne poškodenej prednej časti z miesta nehody ušiel.

Z miesta nehod utiekol aj s poriadne poškodeným autom. FOTO: PZ SR
Dopravní policajti vyšetrujú okolnosti zrážky troch vozidiel značky Škoda na Hurbanovej ulici v Hlohovci, ku ktorej došlo ešte 27. júna krátko po 5:00.
Pre objasnenie všetkých okolností hľadajú svedkov, prípadne ľudí s videozáznamom udalosti.
Ako informuje trnavská krajská polícia na sociálnej sieti, vodič auta Škoda Superb Combi v tento deň podľa polície narazil do zaparkovanej Škody Superb. Tá sa nárazom posunula do pred ňou stojaceho vozidla Škoda Roomster. Vodič Škoda Superb Combi s hlohoveckým evidenčným číslom následne z miesta nehody ušiel, a to napriek značne poškodenej pr
ednej časti. Podľa zistení polície smeroval na obec Bojničky.
Polícia prosí svedkov nehody, prípadne tých, ktorí majú videozáznam alebo videli poškodené auto prechádzať okolo, aby kontaktovali políciu na linke 158 alebo napísali súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.
SITA