Trnavské rybníky
reklama

Uragán Irene v Piešťanoch. Nebojte sa experimentovať!

RELAX - Módna polícia | 1.9.2011, 11.53, prispievatelia

PIEŠŤANY – V poslednú augustovú sobotu sme sa po vyfintených dámach poobzerali v kúpeľnom meste. Ulice boli plné ľudí. Turisti či domáci, ktorí si vyšli na prechádzku... Každý sa chcel páčiť. To, či si dámy zvolili správne oblečenie a či sa zladili, hodnotil majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner. Ak sa vám jeho hodnotenie nepáči a chceli by ste pridať svoj vlastný komentár, vyjadriť svoj názor môžete buď priamo tu, alebo na Facebooku Trnavského hlasu.

reklama

Bibiana z Trnavy s kamarátkou navštívili Kúpeľný ostrov.
Keď na tie fotky pozerám, mám pocit, že Trnava je najhoršia v obliekaní! Nebojte sa odlíšiť a ukázať svoju prirodzenú krásu. Dámy, nebojte sa experimentovať a byť inými. Niekedy stačí málo a výsledok môže oslniť a vy sa môžete cítiť skvele.


Lucia z Trnavy sa vybrala na prechádzku s kamarátkou Bibianou.
Očividne neboli v Piešťanoch len tak. Určite boli baliť chlapcov. Verím tomu, že v Trnave by sme ich také vyfešákované nestretli. Celkovo mi to pripadá, akoby sa ľudia v Trnave báli vyjsť z radu a pekne sa obliecť.

reklama

 

Michaela z Bratislavy sa s priateľom Johannom z Francúzska vybrali na kúpalisko.
Francúz? Myslel som, že skôr Nemec. Alebo, že mám hodnotiť princeznú z Mlyna a zemepána Johanna. Inak sú veľmi vhodne a štýlovo oblečení. Vidieť, že Michaela je už pod vplyvom francúzskej módy a má odvahu dať si klobúčik a vyčleniť sa z davu. Výborne!!!

 

Nikola z Nového Mesta nad Váhom bola spolu s kamarátkou Norou v Piešťanoch na svadbe.
Buď sa zabudla na svadbu očesať, alebo musel byť v Piešťanoch uragán Irene. Pripadne mi, že šaty už použila na stužkovej a v lete držala diétu. Šaty na nej visia.

 

Svadobčanka Nora z Nového Mesta nad Váhom.
Pokiaľ je Nora v druhom stave, tak O.K., ale ak nie, tak nechápem výber oblečenia.

 


Gabriela z Piešťan si s dcérkou Elizabet vyšla na zmrzlinu.
Všimol som si, že ženy po pôrode majú dnes lepšie postavy a starajú sa o seba viac ako tínedžerky. Vhodne a štýlovo oblečená, má vkus (v jednoduchosti je krása).
 

TEXT A FOTO: JÚLIA KAMPFOVÁ

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama