Futbal, 7. liga B: Veľké Kostoľany strelili Šípkovému deväť gólov!

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 8.8.2021, 20.51, prispievatelia

V druhom kole siedmej ligy B si schuti zastrieľali Veľké Kostoľany, Šípkovému na jeho pôde strelili až deväť gólov!

Ilustračné foto: trnavskyhlas.sk

Pri chuti boli aj Brestovany, ktoré deklasovali Prašník 8:0 a o skóre vedú tabuľku pred Veselým.

Borovce od tretej minúty prehrávali s s Dubovanmi, stretnutie otočili vo svoj prospech až v druhom polčase.

V stretnutí Brestovany - Prašník strelil Tandlmayer tri góly, všetky v rozpätí trinástich minút v druhom dejstve hry.

V súboji Ostrov - Veselé padli všetky góly v záverečnej dvadsaťminútovke, o triumfe hostí rozhodol Jurda v 90. minúte.

Chtelnica si podelila bodmi s Moravanmi nad Váhom po remíze 2:2, body sa delili aj v súboji Trakovíc s Veľkým Orvišťom (1:1), hoci tie mali ťažké srdce na rozhodcu za neuznaný gól.

RUBBEX 7. liga B – 2. kolo:

Borovce – Dubovany 3:1 (0:1)
Góly: 54. a 60. Dadík (druhý z pok, kopu), 76. Szabo – 3. Krajčo
BOROVCE: Valo – Urban, Bača, Moravčík, Szabo, Potrok, Horňák, Šiška, Dadík, Sýkora, Pažík (Hrutka, Hábek, Štefanka, Jankech)
DUBOVANY: Tonkovič – Dobrovodský, Masarik, Kusý, Beník, Kalaš, Jurda, Ferenc, Škrobák, Krajčo, Kollár (Hochel, Šimák, Ruľák)

Brestovany – Prašník 8:0 (3:0)
Góly: 19. Martin Dorčiak (pokutový kop), 22. Tokoš, 41. a 44. Šiška, 53., 57. a 66. Tandlmayer, 85. Zlatohlávek
BRESTOVANY: Krajčovič – Marián Dorčiak, Krivošík, Martin Dorčiak, Bošácky, Sládeček, Tandlmayer, Tokoš, Šiška, Zlatohlávek, Tančok (Vilinovič, Oláh, Spevák)
PRAŠNÍK: Mucha – O. Bielik, Jankech, Priebracha, Nykodem, Žilka, Adamčík, Nizner, Balcír, R. Bielik, Sipos (Genšiniak, Miklovič)

Chtelnica – Moravany 2:2 (1:1)
Góly: 32. Palkovič, 77. Hrčka – 45. Zelenay, 80. Chebeň
CHTELNICA: Pavelský – Bašnák, Palkovič, Brisuda, Rechtorík, Tomašovič, Balcír, Hruška, Kyselica, Tomáška, Hrčka (Holický, Bolla, Herák)
MORAVANY: Lamini – Kotuľa, Chebeň, Bíro, Vetrík, Ivan Jánošík, Jankech, Zelenay, Klasovitý, Jakúbek, Juraj Jánošík (Halanda, Blahuta, Ondris)

Ostrov – Veselé 1:2 (0:0)
Góly: 80. Holubek – 71. Vlado, 90. Jurda
OSTROV: Martin Krajčovič – Valo, Ivan Krajčovič, Pikulík, Kabát, Patrik Bartoš, Marek Bartoš, Bečarevič, Šery, Augustín, Holubek (Legiň, Bartuš)
VESELÉ: Strecký – Michalčík, Vlado, Bokor, Denis, Krajčo, Jurda, Konečný, Valla, Matúš Krajčo, Duračka, Klúčovský (Valíček, Konček, Brucháč)

Šípkové – Veľké Kostoľany 0:9 (0:5)
Góly: 4. a 23. Kolarovič, 8. a 60. Mačica, 20. a 30. Lábsky, 68. a 74. Krivošík, 72. Gula
ŠÍPKOVÉ: Miloš Holán – Pichler, Kľúčovský, Červeňanský, Oška, Feranec, Koyš, Žák, Jurica, Kubran, Močko (Petrík, Svetlík, Peter Holán)
VEĽKÉ KOSTOĽANY: Kollár – Lopatka, Ondrášik, Gula, Porubský, Mačica, Urban, Hlúch, Krivošík, Kolarovič, Lábsky (Durdy, Kúdela)

Trakovice – Veľké Orvište 1:1 (1:1)
Góly: 41. Komarňanský – 15. Janík
TRAKOVICE: Kollár – Marek Ščasnovič, Ľuboš Ščasnovič, Radošovský, Matúšek, Hlatký, Tibor Kubiš, Peter Kubiš, Taraba, Komarňanský, Paulovič (Šiška, Chudý)
VEĽKÉ ORVIŠTE: Tomáš Holán – Verchola, Vavrinec, Habán, Šiška, Veľký, Sumer, Kevin, Daniš, Horil, Pavlovič, Janík (Adam Holán, Lackovič, Vavrinec)