Slovnaft Cup: Jaslovské Bohunice nestačili na druholigový Šamorín

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 18.8.2021, 21.25, Ján Král

Púť futbalistov Jaslovských Bohuníc Slovnaft Cup-om sa skončila. V druhom kole národného pohára podľahli druholigovému Šamorínu 0:4 a so súťažou sa lúčia.

Brankár Jaslovských Bohuníc Matejkovič pri zákroku. Archívne foto: Ján Král

Domáci držali s favoritom nerozhodný výsledok do 44. minúty, keď skóre otvoril Ernest Boateng. Vzápätí pridal druhý „gól do šatne“ Vrábel.

V úvode druhého dejstva mohol streliť kontaktný gól Banovič, penaltu však nepremenil.

Hostia tak trestali. Najprv v 65. minúte pridal Vrábel svoj druhý gól v stretnutí a v 69. minúte upravil Štefanka na konečných 0:4.