Futbal, 7. liga A: Bohdanovce zachraňovali bod v závere, Modranka nebodovala

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 29.8.2021, 21.03, prispievatelia

V Smoleniciach videli diváci dva vlastné góly, v Bohdanovciach a Bíňovciach aj červené karty.

Futbal, 7. liga A: Bohdanovce zachraňovali bod v závere, Modranka nebodovala

Ružindol po výhre nad Bíňovcami vedie súťaž. Archívne foto: Ján Král

Trnavská Slávia v piatom kole SWAN 7. ligy A doma nestačila na Dechtice. Hostia sa v 33. minúte ujali vedenia gólom Mareka Mašku. Po návrate z kabín síce okamžite vyrovnal Laurinec, Krivánek však napokon rozhodol o víťazstve hostí 2:1.

Svedkami nezvyčajného úvodu boli diváci v zápase Smolenice – Dolná Krupá, v ktorom obe mužstvá otvorili gólový účet vlastnými gólmi. Napokon sa z jasného víťazstva radovali domáci.

Ružindol nemal problém ani v Bíňovciach, kde víťazsvom len potvrdil prvú priečku v tabuľke. Domáci dohrávali bez vylúčeného Královiča, ktorý v úvode dostal žltú kartu a v 60. minúte aj červenú.

Červenú kartu ťahal rozhodca aj v zápase Bohdanovce – Boleráz B. V závere zápasu si o ňu koledoval hosťujúci Vavro, aj sa jej za urážky hlavného rozhodcu napokon dočkal.

Košolná udolala Modranku gólom Hudeka zo záveru zápasu. Ten sa na trávnik pritom dostal až v 71. minúte.

SWAN 7. liga A – 5. kolo:

Slávia Trnava – Dechtice 1:2 (0:1)
Góly: 46. Laurinec – 33. M. Maška, 68. Krivánek
SLÁVIA: Lihán – Suja, Vajdík, Rogovský, Vido, Miko, Lukačovič, Halmo, Zelenay, Uhrík, Gábor (Laurinec, Ďurinský, Skýpala)
DECHTICE: Srdoš – M. Danko, Krivánek, Ondruška, Prvý, Heltko, P. Jankovič, S. Jankovič, M. Maška, D. Kúdela, Kolesik (Dubrava, Tomáška)

Bohdanovce - Boleráz B 2:2 (0:1)
Góly: 73. Dufek, 90. Peško – 3. Jaroslav Daniš, 62. Marek Daniš
BOHDANOVCE: Polóny – Braniša, Peško, Doboš, Faga, Novosedlík, Sanny, Dufek, Palšovič, Prochádzka, Minarovič (Chudý, Vyskoč, Kopúnek)
BOLERÁZ: Dekan – Peter Daniš, Martin Daniš, Kurinec, R. Vavro, Marek Daniš, Jaroslav Daniš, Jozef Daniš, Židek, Kormúth, M. Vavro (Tanáč)

Dolné Orešany – Hrnčiarovce 3:1 (1:1)
Góly: 16. Zelenák, 56. Kulíšek, 65. Szabó – 20. Sedlický
DOL. OREŠANY: Milo – Kondrček, Kamenický, Kopúnek, Pulc, Tóth, Novák, Hronský, Zelenák, Rabara, Kulíšek (Ščasný, Ostrovský, Szabó, Tomašovič)
HRNČIAROVCE: Šutta – Kredatus, Vnuk, Sedlický, Kralovič, Banič, Jedinák, Lukačik, Palkovič, Zolvík, Vozár (Kobza, Hudec, Šimončič)

Košolná – Modranka 1:0 (0:0)
Góly: 84. Hudek
KOŠOLNÁ: Tollarovič – Martinkovič, R. Bobok, Furko, Homoľa, P. Greguš, Holovič, Čavara, Mesíček, Matlák, Madzík (Hudek, Greguš, Matovič, Danišovič)
MODRANKA: Špernoga – Rakický, Baláž, Kučík, Novota, P. Zvolenský,
Karol, Gumbír, R. Sekera, Gergely, Duchoň (Valko)

Smolenice - Dolná Krupá 5:2 (3:1)
Góly: 11. Nídel (vlastný), 32. a 35. Vandák, 56. Študenc, 61. Štibraný – 3. Hetteš (vlastný), 53. Bohunický
SMOLENICE: Kvapil – Štibraný, Nídel, Škrabák, Dubčák, Vandák, Hovorka, T. Štibraný, Vajsábel, Taranda, Študenc (Krchnák, Petráš, Fulajtár)
DOL. KRUPÁ: Šnajder – Martin Garažia, Hetteš, Michal Garažia, Ištvanec, Vyskoč, Gažo, Peško, Selnekovič, Hrčka, P. Bohunický (Horváth, Hrčka, Gažo)

Bíňovce – Ružindol 0:2 (0:1)
Góly: 7. Moncman, 49. Tomašovič
BÍŇOVCE: Klementovič – M. Kostolanský, Halaša, Královič, Mihálik, I. Kostolanský, Rajnoha, M. Čech, Ľ. Čech, Petrovič, Turanský (Krajčovič, Michal Tarkoš, Ryšavý, Hostin, Jozef Tarkoš)
RUŽINDOL: Uhlár – M. Turoň, Penyak, D. Turoň, Synak, Tomašovič, Minarovič, Grígel, Moncman, Ostrý, Kubíček (Drmola, Parnahaj, Horváth, Moravčík, Bartoš)