Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Stavebná spoločnosť HODULIK sa stala novým partnerom ženského futbalu v Trnave

ŠPORT - Futbal - Spartak | 9.9.2021, 12.08, reklamný článok

Ženskému tímu Spartaka firma pomôže sponzorsky, aby sa klub postupne stal špičkou na Slovensku.

Stavebná spoločnosť HODULIK sa stala novým partnerom ženského futbalu v Trnave

Erik Hodulík a Denisa Plesnivá po spečatení spolupráce.

 

 

Ženský futbal v Trnave získal významného partnera. Stavebná spoločnosť HODULIK s.r.o. sa stala novým sponzorom futbalistiek Spartaka.


V trnavskom klube pôsobí päť dievčenský tímov (kategórie do deväť, jedenásť, trinásť, pätnásť a do devätnásť rokov) a ženský A-tím, ktorý hrá najvyššiu slovenskú ženskú súťaž.

 

Vstup nového partnera do tejto klubovej sekcie bude znamenať lepšie podmienky pre tieto tímy a zároveň väčšie možnosti pre ženské A-družstvo.

 

Trnavský ženský tím.

 


"Je nám cťou, že môžeme pomôcť naplniť najvyššie ambície vedenia pri budovaní úspešného klubu na slovenskej a európskej  ženskej futbalovej scéne. Dlhodobou spoluprácou pri rozvoji klubu, budovaní zázemia a zabezpečení  kvalitných  trénerov chceme prispieť k zaradeniu ženského futbalu v Spartaku Trnava k slovenskej futbalovej špičke. Chceme sa spolupodieľať na výchove ďalších reprezentantiek Slovenskej republiky už od mládežníckych kategórií, ako aj umožniť hráčkam získavať skúsenosti v zápasoch s európskymi tímami,” povedal konateľ spoločnosti Erik Hodulík.


Firma HODULIK s. r. o. pôsobí prevažne v trnavskom regióne a venuje sa výstavbe rodinných domov.

 

Kontakty má aj v zahraničí, vďaka ktorým by v budúcnosti rada umožnila trnavským tímom odohrať zápasy napr. so súperkami z Nemecka.

 


"Vážime si, že spoločnosť podporí ženský futbal v Trnave aj v tejto neľahkej dobe, keď sponzori skôr zo športu odchádzajú. Teší nás, že sme aj našou prácou dokázali presvedčiť nášho nového partnera a veríme, že sa pridajú časom ďalší. Šport u detí je treba podporovať, vráti sa nám to v budúcnosti," povedala koordinátorka ženského futbalu v trnavskom Spartaku Denisa Plesnivá.


"Sme radi, že ženský futbal sa spája s úspešnými firmami. Verím, že spolu dosiahneme viac. Spojením s firmou HODULIK prepájame nielen športové skúsenosti a výsledky, ale aj vzájomné vízie - tak ako v obchode, tak aj v športe chceme byť najlepší. Verím, že vstupom partnera do ženského futbalu sa nám zlepšia podmienky na prípravu a v budúcnosti sa pobijeme o tie najvyššie priečky tak, aby sme robili dobré meno Spartaku, Mestu Trnava a spoločnosti HODULIK," poznamenala Plesnivá.


Ako ďalej dodala, v Spartaku pôsobí momentálne 125 žien a dievčat. Neustále robia nábory nových, pričom využívajú aj skauting a vyhľadávajú talenty v okolitých obciach.

 

Trnavské ženy sa vedia z futbalových úspechov srdečne tešiť.

 

 

Dievčatá z kategórií W11 a W13 hrajú svoje súťaže aj s chlapcami v súťažiach Oblastného futbalového zväzu Trnava, vďaka čomu dokážu výkonnostne napredovať.


Tímy W15 a W19 hrajú slovenské čisto dievčenské súťaže. Kategória W9 je prípravkou.

 

O spoločnosti HODULIK s.r.o.

- stavebná firma pôsobiaca primárne v trnavskom regióne

 

- výstavba rodinných domov a rekonštrukcie bytov


sídlo kancelárie: Aquapolis biznis centrum Trnava


tel.: 0903 507 294


sociálne siete: www.facebook.com/Hoduliksro/

 

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda leto
reklama