Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Pápeža Františka privítali na Slovensku chlebom z Trnavy, upiekli ho na Nádvorí

RELAX - Trnavské pikošky | 14.9.2021, 07.00, prispievatelia

Chlieb pápežovi odovzdala prezidentka Slovenska Zuzana Čaputová.

Pápeža Františka privítali na Slovensku chlebom z Trnavy, upiekli ho na Nádvorí

Chlieb pre pápeža. Foto: Chlieb Náš

reklama

 

Chlieb, ktorým na Slovensku privítali Svätého Otca, upiekli skúsení pekári z remeselnej pekárne Chlieb Náš na Nádvorí v centre Trnavy.


„Piecť chlieb na tak významnú príležitosť bolo pre nás obrovskou poctou, ale aj záväzkom. Každé remeslo si totiž zaslúži uznanie. Privítanie tak významnej osobnosti našim chlebom patrí medzi tie, ktoré si budeme určite pamätať a s hrdosťou na ne spomínať. Bochník okrúhleho pšeničného chleba, ktorý sme na túto príležitosť upiekli, má na vrchu vyrezaný symbol kríža a Svätému Otcovi ho pani prezidentka odovzdala v čipkovanej prikrývke a pletenom košíku. Sme veľmi vďační za dôveru, ktorú do nás ona, ale aj jej tím vložili. Je to tiež signálom, že náš produkt ľuďom chutí, či už bežným Trnavčanom a Trnavčankám či návštevníkom a návštevníčkam, alebo tým najvyššie postaveným. Poctivý chlieb totiž spája,“ informuje Zuzana Fajta v mene Trnka Gastronomy.


Remeselná pekáreň Chlieb Náš v centre Trnavy vyrába kváskový chlieb tradičnými postupmi a z kvalitných surovín. Zakladá si na poctivej pekárskej práci, ktorú je vidieť.

reklama

 

Pečú chlieb s chrumkavou kôrkou, živým kváskom a vláčnym srdcom. Pretože reči sa hovoria, no chlieb sa je.

 

Kváskové chleby a pečivo pripravujú tradičnými postupmi z kvalitných surovín. Kvásku venujú čas a lásku, aby si zákazníci domov odniesli vždy čerstvý a chutný chlieb.


Viac o Chlieb Náš nájdete TU.

 

 

(TS)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda leto
reklama