Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Po hromadnej bitke Rómov v Šulekove skončili traja ľudia v nemocnici

AKTUALITY - Hlohovec | 14.9.2021, 11.08, prispievatelia

Aktéri incidentu na seba útočili najskôr kameňmi aj palicami, neskôr sa v mestskej časti Hlohovca aj strieľalo.

Po hromadnej bitke Rómov v Šulekove skončili traja ľudia v nemocnici

Ilustračné foto: trnavskyhlas.sk

reklama

 

Polícia vyšetruje nočný konflikt v rómskej komunite v Hlohovci, v mestskej časti Šulekovo. Ako informovala polícia na sociálnej sieti, traja ľudia skončili po incidente v trnavskej a piešťanskej nemocnici.

 

„Operátor prijal hovor krátko po 21:00 s tým, že skupina približne 40 osôb na seba útočí kameňmi a palicami. O niekoľko minút na to, ako sa presúvali najbližšie hliadky na miesto udalosti, už osoby hlásili z Podjavorinskej ulice streľbu a zranených. Policajné hliadky situáciu preverili a na mieste našli dve osoby postrelené a tri osoby so zranením hlavy,“ informuje o udalosti polícia s tým, že hospitalizovaní boli traja ľudia.

 

Vypätá situácia sa nakoniec upokojila a policajné hliadky spolu s kriminalistami situáciu v obci do ranných hodín monitorovali. Ďalší policajti vykonávajú stráženie zranených v nemocniciach. Udalosť si prevzal trnavský vyšetrovateľ.

reklama

 

„Dôvod, pre ktorý vznikol konflikt, polícia preveruje a v súčasnosti naďalej pokračujeme v procesných úkonoch. Incident vyšetrujeme s podozrením na ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy a výtržníctvo,“ informuje polícia.

 

Právna kvalifikácia sa ešte môže po získaní ďalších informácií zmeniť. Polícia dodáva, že bližšie informácie k prípadu poskytne neskôr, keď to situácia vo vyšetrovaní dovolí.

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda leto
reklama