Polícia pátra po 70-ročnej Daniele z Modranky
AKTUALITY - Trnava | 24.9.2021, 15.22, prispievatelia
V minulosti už z domu bez vysvetlenia odišla.

Daniela Karolová sa dlhšie neozvala svojim blízkym. Foto: KR PZ Trnava
Polícia sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc pri pátraní po nezvestnej Daniele Karolovej, z Trnavy – Modranky.
Sedemdesiatročná žena odišla z domu v utorok 21. septembra. Odvtedy sa do miesta trvalého bydliska nevrátila, ani sa synovi neozvala.
V minulosti už bez vysvetlenia z domu odišla.
Daniela Karolová je 158 cm vysoká, štíhlej postavy, má blond prešedivelé vlasy, modré oči a nosí dioptrické okuliare.
Naposledy ju videla rodina v modrých riflových nohaviciach, v tmavomodrej bunde a na nohách mala obuté čierne bielo – modré tenisky.
„Ak ste nezvestnú ženu od utorka videli, poznáte miesto jej súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete oznámiť na číslo 158 alebo políciu kontaktovať aj cez súkromnú správu na sociálnej sieti facebook.com/Polícia SR – trnavský kraj,“ vyzýva polícia. Nie je vylúčené, že sa žena bude pohybovať aj mimo miesta trvalého bydliska, po celom území Slovenska.
(ts/pm)