Futbal, 8. liga A, B: Šúrovce potvrdili pozíciu lídra, Šulekovo prehralo v Dolnom Trhovišti

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 9.10.2021, 19.41, Ján Král

V 8. lige A uzavreli 11. kolom prvú časť súťaže, nasledovať budú odvety. Po desiatich odohraných zápasoch vedú tabuľku Šúrovce, ktoré doma zdolali Bukovú 5:1.

Futbal, 8. liga A, B: Šúrovce potvrdili pozíciu lídra, Šulekovo prehralo v Dolnom Trhovišti

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Tri body stráca Suchá nad Parnou, ktorá rovnakým výsledkom vyhrala v Brestovanoch. Tretie sú Špačince, pomohla im výhra 3:0 nad Slovenskou Novou Vsou.

Ani jedno víťazstvo nezaznamenali doposiaľ Vlčkovce, v Dolnom Dubovom prehrali 3:4.

O veľmi lepšie na tom nie sú ani predosledné Lovčice, ktoré podľahli v Naháči 2:4.

8. liga B - 11.kolo:
Brestovany B – Suchá nad Parnou 1:5 (1:2)
Góly: 10. F. Kostolanský – 19. a 73. T. Jankovič, 35. Hujsi, 49. Burian, 77. Ľ. Fridrich

Špačince - Slovenská Nová Ves 3:0 (2:0)
Góly: 15. a 20. Izakovič, 76. Cina

Dolné Dubové – Vlčkovce 4:3 (2:1)
Góly: 20. Janotka, 36. a 85. Juran (prvý z pen), 70. Bažík

Šúrovce – Buková 5:1 (3:0)
Góly: 10. Sklenár, 20. Hudcovič, 40. Marek Sabo (pen), 48. Ďuriš, 71. Bodiš – 65. Vittek (pen)

8. liga B: Dolné Trhovište má skalp lídra

Parádny obrat sa podaril Dolnému Trhovišťu. S lídrom tabuľke zo Šulekova prehrávalo ešte v 54. minúte 1:3, napokon však zvíťazilo 5:3! Pre prvý tím tabuľky ide o úvodnú prehru v sezóne.

Súboj o druhé miesto vyhral Pastuchov, ktorý doma zdolal Bojničky 2:1 a znížil stratu na Šulekovčanov na päť bodov.

V Ratnovciach sa nehralo, nad Dolným Lopašovom vyhrali kontumačne 3:0. Hostia nepricestovali. V dueli Kľačany – Koplotovce sa tešili z víťazstva 2:1 hostia vďaka gólu Csámpayia z 89. minúty.

Pastuchov – Bojničky 2:1 (2:0)
Góly: 27. Mrlík, 35. Koutný – 74. Halas

Ratnovce - Dolný Lopašov 3:0 kontumačne

Kľačany – Koplotovce 1:2 (1:0)
Góly: 21. Beko (pen) – 60. Mičúch (pen), 89. Csámpayi

Dolné Trhovište – Šulekovo 5:3 (1:3)
Góly: 11. Häckel, 54. Nemčok, 64. Kubička, 69. a 85. Baraniak – 6., 8. a 23. Trávniček