Futbal, 4. a 5. liga: Daniel Dvorák strelil za Jaslovské Bohunice päť gólov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 10.10.2021, 20.24, Ján Král

Jaslovské Bohunice sa vrátili na čelo tabuľky, vo víťaznom ťažení pokračuje Boleráz, ktorý zvíťazil v Gbeloch po góloch Milinkoviča a Tomoviča.

Futbal, 4. a 5. liga: Daniel Dvorák strelil za Jaslovské Bohunice päť gólov

Daniel Dvorák je s 18 gólmi aktuálne najlepším strelcom súťaže. Foto: Ján Král

V regionálnom derby sa v desiatom kole 4. ligy severozápad zrodila medzi Trebaticami a Vrbovým remíza 1:1. Hostia strelili krátko po prestávke prvý gól stretnutia Kamanom a vyzeralo to, že už duel vyhrajú, keď v 86. minúte vyrovnal Poláček. To ešte nebolo všetko, v 88. minúte kopali Trebatice pokutový kop, Bartošek ale obrovskú šancu strhnúť víťazstvo na stranu domácich nevyužil.

Jaslovské Bohunice natiahli svoju víťaznú sériu, Kvašov rozdrvili 7:0. Piatimi gólmi zažiaril Daniel Dvorák, ktorý ešte pridal aj asistenciu na gól Edeha. Do listiny strelcov sa zapísal aj Halmo. Tréneri dali príležitosť aj hráčom, ktorí sa v základnej zostave neobjavovali pravidelne.

Po výraznom víťazstve sa vrátili na čelo tabuľky, pretože Lehota pod Vtáčnikom iba remizovala v Trenčianskych Stankovciach 1:1, pritom aspoň remízu ratoval v 90. minúte Barbosa Filho.

O týždeň čaká mužstvá vzájomný zápas, doma bude Lehota.

Piešťany si vo svojom azyle v Moravanoch nad Váhom poradili s Hornou Krupou 5:1, hetrik vsietil kanonier Juraj Braniša.

Hlohovec získal piaty bod v sezóne po remíze 2:2 s Prievidzou. Zostáva však posledný v tabuľke, o skóre za Bánovcami a Dolnými Vestenicami.

4. liga severozápad - 10. kolo:

Hlohovec – Prievidza 2:2 (2:1)
Góly: 13. Šajter, 40. Krajinčák (pen) – 8. Mujkoš, 47. Hlohovský
HLOHOVEC: Grežo – Krajčo, Šajter, Staráček, Ballay, Krajinčák, Zdenek, Bohunický, Kočí, Farkaš, Kurej (Pekarovič, Masnica, Turza, Reho)

Gbely – Boleráz 0:2 (0:0)
Góly: 63. Milinkovič, 67. Tomovič (pen)
BOLERÁZ: Jedlička – Vangel, Klačo, Dzíbela, Brestovanský, Klenkovič, Tomovič, Bagi, Blaško, Kollár, Milinkovič (Guoth, Orihel, Líška, Akbar, Prelovský)

Trebatice – Vrbové 1:1 (0:0)
Góly: 86. Poláček – 47. Kaman
TREBATICE: E. Kirka – Blaško, Varga, Kičin, S. Valo, Poláček, Zemko, Machač, Š. Valo, Buchanec, Bartošek (M. Valo, Hečko)
VRBOVÉ: Székely – Michálek, Virág, Kaman, Kurinec, Kubica, Vido, Troják, Dubovský, Kunka, Zmeko (Nálepa, Kotvas, Železník)

Piešťany - Horná Krupá 5:1 (2:0)
Góly: 10., 20. a 75. Braniša (prvý z pen), 70. Grík, 89. Kusý – 73. Mikláš
PIEŠŤANY: Červenka – Grík, Klačman, Modrovič, Ďurina, Strelec, Gula, Kusý, Korec, Štefanka, Braniša (Korec, Lipovský, Klačman, Sloboda)
HOR. KRUPÁ: Dúcky – Holič, Mikláš, Fodor, Zaoral, Blaho, Konečný, Šarabok, Sudin, Ďuriš, Cmero (Žák, Ad. Maron, Konečný, K. Maron)

Jaslovské Bohunice – Kvašov 7:0 (4:0)
Góly: 6., 23., 25., 49. a 70. Dvorák, 32. Halmo, 50. Edeh
JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Prvý, Lančarič, Lošonský, Loskot, Edeh, Hlavatovič, Dvorák, Horváth, Halmo, Daniel (Banovič, Lovás, Barbuš, Mrva, Sedlák)

5. liga juh: Zvončín rozstrieľal Jahodnú

Divoké víťazstvo dosiahol v desiatom kole 5. ligy juh Zvončín. Jahodné strelili jeho hráči deväť gólov a žiaden neinkasovali. Hetrikom sa blysol Jurovatý, dva góly pridali Mišo a Babirát, po jednom Planeta a Brestovanský.

5. liga juh - 10. kolo:

Zvončín – Jahodná 9:0 (6:0)
Góly: 6. a 17. Mišo, 12. Planeta, 21., 36. a 53. Jurovatý (tretí z pen), 44. Brestovanský (pen), 55. a 84. Babirát
ZVONČÍN: Ševčík – Lošonský, Balažovič, Brestovanský, Lukáč, Planeta, Zelenský, Brečka, Rumpel, Mišo, Jurovatý (Babirát, Glasa, Hmam, Vandák, Ryšavý)

Šoporňa – Vydrany 4:0

Lehnice – Brodské 5:1

Topoľníky - Zlaté Klasy 6:1

Trstice - Nový Život 5:0

Kostolné Kračany – Jelka 4:1

Mostová – Janíky 3:1

Čenkovce - Veľké Blahovo 4:0