Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Škôlka rodinného typu: Zlatá brána ponúka priestor pre alternatívne vzdelávanie

AKTUALITY - Firmy a PR | 11.10.2021, 08.26, reklamný článok

Škôlka rodinného typu Zlatá brána ponúka krátkodobú a dlhodobú starostlivosť o deti do 6 rokov. Prichádza s novým konceptom vzdelávania, ktorý má za cieľ podporiť harmonický rozvoj dieťaťa. U detí je podporovaný vzťah k prírode a k národným tradíciám. Ide o alternatívne vzdelávanie v malej komunite s permakultúrnou záhradou v tichom prostredí na trnavskej Kopánke. Okrem toho Zlatá brána ponúka rozvojové aktivity rôzneho charakteru pre deti, rodičov aj ostatných dospelákov.

Škôlka rodinného typu: Zlatá brána ponúka priestor pre alternatívne vzdelávanie

Ilustračné foto: adobestock.com

 

Viac o svojej činnosti uvádzajú priamo prevádzkovatelia Zlatej brány:


Naša inšpirácia

"Inšpiroval nás nielen slovenský folklór, ale aj slovesný folklór knihy Zlatej brány. Ten poskytuje vynikajúci materiál na mnohostranné využitie pri výchove a vyučovaní: i reč sa ním cvičí, i pamäť cibrí, i spievať sa dá, i s pohybmi sa spája, i zahrať ho možno. Uplatnia sa pri ňom všetky zmysly."

 

 

Naša filozofia

"Deti v dávnej minulosti sa zúčastňovali na všetkých zložkách života. Hrávali mnohé, dnes už zabudnuté detské hry. Ale popri tom deti prežívali aj všetko, čo sa dialo doma, na dedine i v rodnom chotári.

 

Zložitosť dnešného života nás prinútila vymedziť deťom iba určité priestory, témy, oblasti- dôsledkom čoho je pomalšie sociálne dozrievanie mladých ľudí.

 

V minulosti sa deti už od malička začleňovali do života, a boli súčasťou pracovného kolobehu. Umožňoval to jednoduchý spôsob života, ktorý bol vtedy oveľa zrozumiteľnejší a prostejší, než je dnes.

 

Preto naším zámerom bolo, vytvoriť priestor pre alternatívne, komunitné vzdelávanie detí a dospelých. Pod jednou strechou nájdete jasle aj škôlku, JUNIOR klub, vzdelávacie a pohybové aktivity pre dospelých. Vraciame sa naspäť ku svojim koreňom, národným tradíciam a dávno zabudnutým vedomostiam."

 

 

Lokalita

"Lokalita (Trnava-Kopánka) – výborná dostupnosť pri ceste do zamestnania pre rodičov z celej Trnavy a okolia vďaka priamemu napojenie na cestný obchvat mesta."

 

 

Individuálny prístup 

"Dokážeme zabezpečiť starostlivosť pre deti tých rodičov, ktorí preferujú individuálny prístup k rozvíjaniu osobnosti ich dieťaťa."

 

 

Nízky poplatok

"Poplatok za naše služby je jeden z najnižších v rámci súkromných zariadení obdobného typu pre deti predškolského veku v trnavskom regióne."

 

 

Vlastný dvor a záhrada

"Tiché prostredie, vlastný dvor a záhrada."

 

 

Prijímanie detí

"Možnosť prijať deti z rôznych lokalít - prijímame deti bez ohľadu na ich trvalý pobyt."

 

 

Zlatá brána

adresa: Trnava - Kopánka, Ulica Martina Benku
web: www.zlatabrana.com
soc. siete: facebook.com/Zlata brana
e-mail:
info@zlatabrana.com
tel. 0905 875 908

 

 

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda Štedrá jeseň
reklama
Johns Manville
reklama