Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Vďaka charitatívnej akcii v Trstíne zakúpili pre Noemi kyslíkový generátor

AKTUALITY - Región | 11.10.2021, 10.16, prispievatelia

Spoločenská akcia s aktivitami pre deti pomohla dobrej veci.

Vďaka charitatívnej akcii v Trstíne zakúpili pre Noemi kyslíkový generátor

Deti prítomné na akcii potešila so svojimi pesničkami aj víla Simsalala. Foto: OZ Čarovná lúka

ZF
reklama

 

Charitatívna akcia Turistický pochod pre deti po Pállfyho štreke, ktorá sa uskutočnila v úvode októbra v Trstíne, pomohla malej Noemi.

 

Z akcie vznikol výťažok 644 eur, ktorý použili na zakúpenie na zakúpenie kyslíkového generátora, ktorý pomôže s liečbou dievčaťa, ktoré má zdravotné problémy vyžadujúce si celoročné terapie.


Napriek veternému počasiu si účastníci užili pohyb na trase pri Trstíne, deti si užili skákací hrad a prítomnosť víly Simsalaly.

Arboria
reklama


"Rada by som sa touto cestou poďakovala všetkým ľuďom so srdcom na správnom mieste, vďaka ktorým naša snaha nebola zbytočná. Každý, kto vychováva, alebo vychoval, dieťa, vie, aké to je náročné, keďže popri tom chodíme do práce, staráme sa o domácnosť a rôzne voľnočasové aktivity detí. Ale zvládnuť výchovu zdravotne znevýhodneného dieťaťa dokáže iba naozaj silná osobnosť," uviedla v mene organizátorov akcie z občianskeho združenia Čarovná Lúka Iveta Cholevová.


Občianske združenie Čarovná lúka v spolupráci s Agentúrou lúka budú vo svojich aktivitách v pomoci zdravotne znevýhodneným deťom, a najmä Noemi, ktorá je krstnou mamou knihy Miss lúčny kvietok a s ňou súvisiacich našich projektov, i naďalej pokračovať.


"Pokiaľ by nás chcel niekto v našich aktivitách podporiť, môže to urobiť kúpou darčekových predmetov a kníh pre deti v e-shope www.agenturaluka.com, alebo finančným darom na účet občianskeho združenia, ktorý je tiež zverejnený na tejto webovej stránke. Ešte raz chcem všetkým za Noemi z celého srdca poďakovať," dodala Cholevová.

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda Štedrá jeseň
reklama
Johns Manville
reklama