Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Rodinná pohoda na čerstvom vzduchu: Cafe 21 chystá súťaž vo vyrezávaní tekvíc

AKTUALITY - Firmy a PR | 13.10.2021, 09.03, reklamný článok

Cafe 21 prichádza s jesennou aktivitou pre celé rodiny. Exteriérová kaviareň, ktorá sídli na Okružnej ulici 21 v Trnave v tesnom dotyky záhradného centra Tvorsad, pripravuje na druhú polovicu októbra súťaž vo vyrezávaní tekvíc.

Rodinná pohoda na čerstvom vzduchu: Cafe 21 chystá súťaž vo vyrezávaní tekvíc

Trnavská prevádzka Cafe 21 v Tvorsade ponúka príjemné exteriérové priestory na trávenie voľných chvíľ.


Princíp je jednoduchý. Priamo v kaviarni si je možné zakúpiť tekvičky, vyrezať si ich a vyzdobiť priamo na mieste. K dispozícii je aj dekoračný prírodný materiál, budúce tekvičkárske rodinky si môžu priniesť aj vlastné doplnky a náradie.


Tekvičky budú k dispozícii od 15. októbra približne dva týždne a v nedeľu 31. októbra vyžrebujú v kaviarni niekoľko účastníkov, ktorí budú odmenení.


Od 14:00 chystajú celodenný program pre deti s vystúpením kúzelného mága, ktorý vyčaruje detskú diskotéku (o 16:00), pričom rodinka, ktorá príde v maskách, získa odmenu.

 

 


Rodičia sa budú môcť pomaličky už naladiť aj na vianočnú atmosféru trhov, v ponuke bude varené víno, punč, medovina i horúca čokoláda.

 

V tejto súvislosti ponúkajú do Vianoc aj priestor pre remeselníkov a stánkarov, ktorí by v areáli mali záujem predávať svoje výrobky či jedlá umocňujúce atmosféru blížiacich sa vianočných sviatkov.

 

Viac informácií na 0905 550 240.

 


Podnik Cafe 21 priniesol jedinečný  koncept, ktorý je postavený na spoločne strávenom čase rodiny na  čerstvom vzduchu, príjemnej atmosféry v záhrade a vychutnania si spoločných chvíľ  so svojimi najmenšími, ako aj spoznávania rastlinného sveta. 


Kým rodičia si môžu oddýchnuť a vychutnať si kávičku či remeselné limonády alebo ovocné šťavy, deti sa môžu pohrať v detskej zóne, kde majú pripravený detský domček, tabuľu s kriedami, vlastné stolíky na kreslenie s farbičkami, počítadlo či interaktívnu zónu na hranie.

 

 

 

K dispozícii pre všetky vekový kategórie je workoutové ihrisko s možnosťou individuálneho začiatku, či napredovania s osobným trénerom.


Cafe 21 tiež ponúka kváskový chlieb s domácimi nátierkami, zákusky podľa aktuálnej ponuky, ale aj dobroty ako sú lokše s kačacou pečienkou a podobné sezónne chuťovky.


Počas jesenných dní majú otvorené cez pracovné dni od 12:00 do 20:00, v prípade pekného počasia aj skôr.

 

Bližšie informácie nájdete aj na kontách prevádzky na sociálnych sieťach FacebookInstagram, kde priebežne informujú aj o víkendových otváracích hodinách.

 

 

 

 

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda Štedrá jeseň
reklama
Johns Manville
reklama