Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Vráťme Trnave hádzanú! V piatok na Trojičnom i v hale

ŠPORT - Hádzaná | 6.9.2011, 14.25, Ján Král

Vráťme Trnave hádzanú! S týmto mottom sa uskutoční v piatok 9. septembra v Trnave športovo-spoločenská udalosť zameraná na obnovenie tradície hádzanej v meste.

Vráťme Trnave hádzanú! V piatok na Trojičnom i v hale

Účasť prisľúbili i legendárni M. Brestovanský a J. Šimek. Foto: Michal Hlavatovič

reklama

 

Všetko vypukne o 16. h, keď sa na Trojičnom námestí predstavia hádzanárske osobnosti. Moderátor podujatia Vladimír Voštinár postupne pozve na pódium legendy trnavskej hádzanej ako Milan Brestovanský, Peter Mesiarik, Juraj Šimek či František Šulc starší. Po nich príde na rad spomínanie dlhoročného maséra trnavskej Lokomotívy Jána Kobetiča, novinky ohľadne mládežníckych družstiev predstaví tréner Richard Matušek a ideu obnovenia hádzanej v meste odprezentuje člen výboru novozaloženého klubu HBC Trnava Allan Silberhorn. Počas akcie budú mať fanúšikovia jedinečnú možnosť získať do svojej zbierky cenné autogramy. Mnohí z hádzanárov totiž žijú v zahraničí a prídu do Trnavy špeciálne na túto príležitosť.
Skutočným bonbónikom bude exhibičný zápas hádzanárskych osobností v Mestskej športovej hale. V čase od 17. do 19. h sa na palubovke predstavia tri generácie trnavskej hádzanej od najslávnejšej éry až po súčasnú mlaď. Do športového sa oblečú i Brestovanský so Šimekom a spolu s ostatnými ukážu, že hádzaná im stále ide. Vstup pre verejnosť na obe akcie je zdarma. Rozhodne sa bude na čo pozerať.
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama