Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Hrozba občianskej vojny

ŠPORT - Futbal - Spartak | 12.1.2011, 00.00, Ján Král

Do prípravy Spartaka sa zapojil už aj Koro Kone. Útočník z Pobrežia Slonoviny dovolenkoval mimo Slovenska mesiac a netradičnejšie ako po iné roky.

Hrozba občianskej vojny

Koro Kone má radosť z prvorodenej dcérky Myriam. Trápi ho ale situácia v krajine. Foto: archív kk

reklama

 

„Prvýkrát som videl svoju dcérku Myriam, ktorá má momentálne tri mesiace a dva týždne. Stretol som sa po dlhšom čase s rodinou, čiže čas strávený v Afrike mi veľmi dobre padol,“ rozhovoril sa jeden z najlepších hráčov Spartaka. Priateľom a rodinným príslušníkom priniesol viaceré spartakovské suveníry. Dresy, podpisové karty, batoh a ďalšie drobnosti. Trénoval individuálne v akadémii, kde pôsobil pred príchodom do Európy. Zahral si aj zopár zápasov. Oddych však zatienila nepríjemná politická situácia v krajine. Po voľbách totiž vznikli spory o moc. Pobrežie Slonoviny sa dostalo na pokraj občianskej vojny. „Nevyznám sa v politike. Situácia v našej krajine však nie je dobrá, viacerí ľudia rozmýšľajú nad odchodom do zahraničia. Sú to ťažké časy, ale verím, že sa všetko upokojí. Dúfam, že to neprerastie až do vojenského konfliktu. Modlíme sa, aby sa tak nestalo,“ dodal smutným hlasom.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama