Trnavské rybníky
reklama

VIDEO: Dlhoprsté Rómky šacovali štamgastov

AKTUALITY - Trnava | 8.9.2011, 00.00, Gabriel Kopúnek

Jarmok so sebou prináša nielen zábavu a hodovanie, ale aj množstvo príležitostí pre dlhoprstých. Že sa nevypláca nosiť peňaženku v zadnom vrecku nohavíc, sa v utorok večer presvedčili dvaja mladíci na autobusovej stanici.

VIDEO: Dlhoprsté Rómky šacovali štamgastov

Postupne sa k obom po 21. hodine pritúlili štyri mladučké Rómky. Osvedčený scenár zabral. Muža najskôr obkľúčili, povedali zopár lichotivých slov a jedna z nich svojimi prsiami skúšala chlapovo libido. Lichôtkami a dotykmi sa pridali aj ďalšie dve. Odlákali mužovu pozornosť a vytvorili tak priestor pre štvrtú, ktorá sa mu poľahky dostala do nohavíc. Na mužovu smolu nie spredu. Zo zadného vrecka mu vytiahla peňaženku, vybrala z nej peniaze a zase vrátila naspäť.
Pri druhom chlapovi však toľko šťastia nemali. Peňaženku mu síce vybielili, no Rómke sa ju nepodarilo vrátiť na pôvodné miesto, tak ju odhodila na zem. Napokon musela vrátiť aj peniaze, ktoré si ukryla do podprsenky.
Okrádanie mužov čakajúcich na autobus neuniklo pozornosti operátora bezpečnostných kamier mestskej polície. Zalarmoval hliadku, ktorá Rómky krátko po čine zadržala. Prípad odovzdala na riešenie kolegom zo štátnej polície. Podľa našich informácií sú Rómky zatiaľ na slobode. Prvý z okradnutých mužov totiž na zlodejky stále nepodal trestné oznámenie.

Cukrovar bývanie
reklama

Mestskí i štátni policajti upozorňujú jarmočníkov, aby zbytočne nedávali príležitosť zlodejom obohatiť sa na ich úkor. Nemali by na viditeľných miestach v automobile nechávať nákupné tašky či cenné veci, peňaženky radšej nosiť v náprsných vreckách a dámy kabelky radšej v podpaží. Čert totiž nespí a zlodeji tiež. 
 

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama