Trnavské rybníky
reklama

Spartak pôjde proti Ružomberku bez Bamideleho, Cabral je otázny

ŠPORT - Futbal - Spartak | 28.11.2021, 10.57, Ján Král

Andelov naďalej trápia výpadky dôležitých hráčov zostavy.

Spartak pôjde proti Ružomberku bez Bamideleho, Cabral je otázny

Yusuf Bamidele do nedeľného duelu nezasiahne. Foto: Lukáš Grinaj

Púpavy pri aleji
reklama

 

Šláger 16. kola Fortuna ligy sa hrá dnes v Trnave. Spartak privíta o 17:00 na Štadióne Antona Malatinského Ružomberok. Súboj druhého tímu tabuľky s tretím sa musí pre pandemické opatrenia odohrať bez divákov, duel však v priamom prenose prinesie TV Dajto.


Trnavčania pôjdu do duelu bezdištancovaného Bamideleho Yusufa. Nigérijčan videl v Zlatých Moravciach piatu žltú kartu v sezóne a proti Liptákom si bude odpykávať jednozápasový dištanc.


Pre chorobu chýba Kristián Koštrna. Otázny je štart Saymona Cabrala. Brazílskeho krídelníka trápia svalové problémy a nie je isté, či bude použiteľný do duelu. 

ŠUPA technika
reklama


Dobrou správou pre trnavských trénerov sú návraty Martina Mikoviča, Romana Procházku a Filipa Twardzika do tréningového procesu. 


„Mikovič s nami trénoval už tretí týždeň, Procházka už druhý. Twardzik začal naplno pred troma dňami. Hlavný tréner Gašparík sa rozhodne, či hráčov do duelu už použije, alebo nie,“ povedal kondičný tréner Spartaka David Moravec.


Ten bude mať na budúci týždeň 28. narodeniny, takže hráči mu môžu dať v predstihu trojbodový darček.

 

Tento týždeň mal dôvod na oslavu aj ďalší člen realizačného tímu, asistent trénera Marián Hodulík mal v piatok 42 rokov. Do kabíny pre mužstvo v týždni priniesol pečené prasa.


Spartak v týchto dňoch pracuje čoraz intenzívnejšie aj na marketingovom poli. Ponuku oficiálneho fanshopu fcstore.sk rozšíril o viaceré produkty. V predmikulášskom období je aktuálny najmä detský adventný kalendár.


„Pracujeme na ďalšom rozširovaní sortimentu. Môžem prezradiť, že už na budúci týždeň plánujeme spustiť predaj nástenných kalendárov na rok 2022. Chystáme aj mnoho ďalších produktov,“ doplnil PR manažér Spartaka Patrik Velšic. 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama