Trnavské rybníky
reklama

Chcete zrekonštruovať svoj interiér do výnimočnej podoby?

SERVIS - Dom a záhrada | 14.12.2021, 09.03, reklamný článok

Ak rekonštruujete svoju domácnosť a snažíte sa o dokonale vyzerajúci interiér, zrejme sa vám to nepodarí len tak „za behu“. Mať interiér ako od dizajnéra, to si vyžaduje mať každý jeden detail vopred premyslený.

Chcete zrekonštruovať svoj interiér do výnimočnej podoby?

Ilustračné foto: Teeraphan Pensupha / Shutterstock.com


Myslite na každý detail

Ako sa totižto hovorí, krása spočíva v detailoch. A platí to aj v interiérovom dizajne. Dokonalú harmóniu všetkých prvkov v interiéri nedosiahnete tak, že budete myslieť len o krok dopredu, čiže napríklad pri výbere dekoru vašej novej vinylovej podlahy Herringbone budete myslieť na farbu nábytku, aby sa k sebe hodili a na nič iné.

 

Tých pomyselných krokov o koľko budete musieť myslieť dopredu je oveľa viac. V podstate by sa dalo povedať, že musíte mať premyslený každý jeden krok.

 

Preto ak vám na budúcej podobe vašej domácnosti extrémne záleží, malo by byť samozrejmosťou, že si najskôr vyhotovíte alebo necháte vyhotoviť návrh ako by mal váš budúci interiér vyzerať.

 

 

Nenechajte sa strhnúť dočasnými módnymi trendmi

S takýmto návrhom ľahko odhalíte rôzne malé chybičky krásy ako napríklad nesprávne zvolenú farbu parapetov a podobne. Aj takéto detaily môžu totižto robiť rozdiel medzi mierne nadpriemerným a excelentným interiérom.

 

Dôležité je aj to, aby interiér mal naozaj nadčasový dizajn. Ono je síce pekné navrhnúť si interiér podľa aktuálnych trendov, ale aj v interiérovom dizajne sú štýly, ktoré rovnako ako rýchlo prídu, rýchlo aj odídu.

 

A vy ostanete s absolútne nemoderným interiérom, ktorý sa vám naviac možno ani nepáčil, len ste chceli byť „trendy“.

 

A ktorý zo štýlov v súčasnom interiérovom dizajne možno považovať za naozaj nadčasový? Zhodou okolností je to ten, ktorý je momentálne aj najpopulárnejší, minimalizmus.

 

Biela farba, základné geometrické tvary a žiadne zbytočné ozdobné prvky. Toto všetko sú veci, vďaka ktorým sa dá predpokladať, že minimalizmus bude populárny ešte dlhé roky.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama