Trnavské rybníky
reklama

Plážová obuv len k vode!

RELAX - Módna polícia | 8.9.2011, 22.40, prispievatelia

V poslednú prázdninovú nedeľu sme si na mušku zobrali dievčatá na pretekoch dračích lodí pri Váhu v Piešťanoch. Účastníčky či diváčky, každá chcela vyzerať dobre. Horúce počasie pri vode niektoré dievčatá využili na opaľovanie sa v plavkách. Ostatné stavili na ľahké šaty či šortky. To, či si dámy svoje oblečenie vybrali správne, hodnotil majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner. Ak s jeho hodnotením nesúhlasíte, máte nejaké námietky a chceli by ste pridať svoj vlastný komentár, vyjadriť svoj názor môžete na Facebooku Trnavského hlasu, alebo priamo tu na našom webe.

 

reklama

Zuzka sa prišla pozrieť na preteky.
Keby mali Zuzkine šaty inú, letnejšiu farbu, nemal by som žiadnu pripomienku. Neviem, či Zuzana drží smútok, ale svojím oblečením pôsobí dosť smutne. Aj jej čierne vlasy splývajú so šatami. K oživeniu by pritom stačila iná farba náhrdelníka, ale tým, že vrchná časť šiat je nariasená, by som náhrdelník úplne vynechal a pridal by som na oživenie radšej náramok výraznej farby.

 


Katka s Klaudiou sa prišli pozrieť na Dračie lode.
Katka je oblečená pohodlne, nie je to nič oslňujúce, v dave by som si ju nevšimol, ale na bežné nosenie môže byť. Len tenisky sa mi nepáčia. Klaudia pravdepodobne navštívila otcov šatník a požičala si jeho trenírky. No a tie šľapky by som radšej ani nemal komentovať, lebo asi urazím osemdesiat percent Trnavčanov, ktorí ich s obľubou nosia skoro všade. Už len čakám, kedy si ich niekto obuje na ples, alebo inú spoločenskú udalosť. Podľa mňa je to plážová obuv, ktorá by mala byť obutá len vtedy, keď idú ľudia k vode. (Vtedy sa to ešte dá predýchať.)

 


Kristína sa taktiež prišla pozrieť na akciu.
Letné pohodlné oblečenie aj obuv je O.K. Len tej ruži vo vlasoch asi neprídem na chuť.

reklama

 


Veronika sa na pretekoch dračích lodí zúčastnila ako súťažiaca.
Veronika svojím oblečením nič nepokazila, ale ani nijak neoslnila. No znova tá obuv, ku ktorej sa už radšej vyjadrovať nebudem.

 


Lucia sa takto oblečená vybrala na vychádzku.

Lucia sa vybrala von v pekných šatách. Aj okuliare sa mi páčia. Ale kabelku
by som najradšej vyhodil do najbližšieho smetiaka. Nepáčia sa mi tieto
napodobeniny LV, lebo už z diaľky vidno, že je to len obyčajný gýč.

 


Zuzana sa na pretekoch zastavila počas vychádzky.
Kabelka so šatami je farebne zladená, ale nepáči sa mi to vôbec. Čiernu farbu topánok by som vymenil za krémovú, bielu, alebo červenú, ktorá by ladila s lakom na rukách i nohách.

 

JÚLIA KAMPFOVÁ

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama