Súd potrestal opitú vodičku, ktorá pri cukrovare skončila v stĺpe osvetlenia
AKTUALITY - Trnava | 29.1.2022, 07.28, prispievatelia
Dostala podmienečný trest odňatia slobody a zákaz šoférovania na tri roky.
Šoférka skončila s vozidlom na chodníku. Foto: KR PZ Trnava
Opitá vodička, ktorá v stredu dopoludnia na vozidle BMW najskôr zlikvidovala dopravnú značku a potom narazila do stĺpa verejného osvetlenia na Šrobárovej ulici v Trnave, už pozná svoj trest.
Okresný súd v Trnave jej v piatok v tzv. superrýchlom konaní uložil za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky trest odňatia slobody vo výmere 3 mesiace s podmienečným odkladom so skúšobnou dobou v trvaní 2 roky.
Zároveň jej uložil trest zákazu činnosti viesť motorové vozidlá akéhokoľvek druhu v trvaní 3 roky.
Rozhodnutie súdu je právoplatné, 36-ročná žena, ktorú na súd priviezli policajti z policajnej cely, vyzerala byť s verdiktom spokojná.
Mala totiž obrovské šťastie, že v čase udalosti nikto nešiel po chodníku, po ktorom išla aj ona s BMW.
Verme, že sa z tejto udalosti, ktorá sa skončila len materiálnymi škodami, poučí.
(pm)






Všetko po starom, krajských poslancov bude aj naďalej štyridsať
Vlčie hory by po rokoch sľubov mali konečne zostať bez nebezpečných odpadov
Cestári opäť v ohrození, na diaľnici do ich auta v plnej rýchlosti narazil Mercedes










