Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Chcete si oddýchnuť? Vyrazte na romantický pobyt vo dvojici

RELAX - Tipy na výlet | 15.2.2022, 17.23, reklamný článok

Aj keď za lásky čas je považovaný máj, február taktiež môžeme označiť ako romantický mesiac. Veď v jeho polovici bol predsa Deň svätého Valentína! A čo takto vašu lásku osláviť romantickým pobytom?

Chcete si oddýchnuť? Vyrazte na romantický pobyt vo dvojici

Ilustračné foto: Fabio Balbi / Shutterstock.com


Február je mesiacom romantických pobytov

Nemusíte ísť na pobyt vyložene kvôli Valentínovi ak sa vám nepáči moderné, príliš komerčné poňatie tohto starého sviatku lásky. Ale aj mimo Valentína je február skvelým mesiacom na rezervovanie si pobytu v niektorom z luxusných 5 hviezdičkových hotelov.

 

Veď vianočné sviatky už sú dávno za nami a do letných dovoleniek ostáva ešte veľa času, tak prečo si čakanie na ne nespríjemniť?

 

Množstvo hotelov v tomto období ponúka balíčky romantických pobytov, počas ktorých sa môžete tešiť na romantickú výzdobu na izbe vrátane krásnych kvetov.

 

Výnimkou nie je ani Hotel Royal Palace v Turčianskych Tepliciach. Čo poviete, neskúsite na takéto niečo nahovoriť svojho partnera?

 

 

Romantická večera a wellness len pre vás

Uznávame, muža na kvety zrejme nezlákate, ale to nie je všetko. V Royal Palace Turčianske Teplice sa môžete tešiť na slávnostnú romantickú večeru len pre vás dvoch v hotelovej reštaurácii.

 

A ak si na takúto večeru oblečiete krátke spoločenské šaty, v ktorých budete vyzerať naozaj príťažlivo, určite bude váš partner s takýmto pobytom súhlasiť.

 

Viete, čo tomu ešte chýba? Skvelý wellness! Alebo vlastne nechýba, na ten sa môžete tešiť taktiež. Dokonca v uzavretej spoločnosti! A občerstvenie k tomu. A naviac vás čaká romantický lazuritový kúpeľ vo dvojici.

 

Samozrejmosťou sú aj doplnkové služby, ktoré si môžete doobjednať podľa „chuti“. V Royal Bath ako je nazvaná kúpeľná časť Royal Palace Turčianske Teplice, si určite vyberiete to pravé pre uvoľnenie vášho tela aj mysle.

 

Tradícia kúpeľníctva v Turčianskych Tepliciach je garanciou vašej spokojnosti.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama