Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Tréner Spartaka Gašparík zažíva pred derby krásne pocity, stal sa otcom

ŠPORT - Futbal - Spartak | 25.2.2022, 12.46, Ján Král

Trnavčanov čaká už v sobotu duel na Slovane, čas na oslavu významného životného momentu tak kormidelník Spartaka zatiaľ nemal.

Tréner Spartaka Gašparík zažíva pred derby krásne pocity, stal sa otcom

Michal Gašparík. Foto: Spartak Trnava / Lukáš Grinaj

reklama

 

Tréner Spartaka Trnava Michal Gašparík sa stal vo štvrtok otcom. Partnerka Izabela Péteryová mu krátko pred polnocou priviedla na svet prvorodeného syna Michala. Na svet prišiel s mierami 3600 g a 52 cm. 


Ide už o štvrtého nositeľa tohto mena v rodine Gašparíkovcov v poradí. Michal sa totiž volajú aj otec a dedko súčasného trénera Spartaka.


„V noci som prišiel domov a ráno sme už mali tréning. Osláviť príchod syna na svet som ešte nestihol, zajtra nás čaká Slovan a v utorok hráme v Košiciach, takže ani neviem, kedy bude na to čas,“ usmial sa trnavský kormidelník.

REDNOD
reklama


Derby na Tehelnom poli je na programe už v sobotu 26. februára o 17:00 (priamy prenos TV Dajto). Do zostavy sa vracia stopér Martin Škrtel, ktorý minulý týždeň spolu so Sebastianom Kóšom nenastúpil pre zranenie.

 

V strede obrany miesto nich suplovali Gergely Tumma a stredopoliar Jakub Grič, ktorý však už v strede obrany hrával aj po príchode do Trnavy.


„V strede obrane som hral po dlhšom čase, takže to bolo trochu nezvyčajné. Na druhej strane, nemal som s tým problém, vzadu sme pôsobili celkom kompaktne. Najlepšie sa však cítim v strede zálohy,“ povedal na margo súboja s Trenčínom Grič.


Andeli si udržali vzadu nulu, čo bolo aj dobrou vizitkou stopérskej dvojice. Pravda, súboj so Slovanom bude opäť o niečo iný, proti Trnavčanom bude stať líder ligy.


„Samotný duel ukáže, ako bude hrať Slovan. My sa sústredíme na seba a na naše veci, ktoré máme dobré. Ak pristúpime k povinnostiam správne, zvíťazíme,“ pokračoval Grič.


Derby býva vždy vybičované, pre fanúšikov je veľmi dôležité. I preto sa trnavskí priaznivci chystajú mužstvo vyprevádzať pri odchode z Trnavy. Zraz majú o 14:30 na Kollárovej ulici.


„S trnavským prostredím už som zžitý, v Trnave pôsobím dlhší čas a vnímam význam stretnutia pre tím aj okolie. Pevne verím, že tento zápas zvládneme. Chceme každý zápas vyhrať, body sú pre nás dôležité, s belasými chceme získať všetky tri,“ dodal.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama