Trnavské rybníky
reklama

Trnavskí hokejisti bojujú o play-off, do hľadiska pozývajú všetkých divákov

ŠPORT - Hokej | 1.3.2022, 09.09, Ján Král

Vstup na štadión je v režime základ, pozrieť si zápasy teda môžu všetci záujemcovia bez obmedzení. 

Trnavskí hokejisti bojujú o play-off, do hľadiska pozývajú všetkých divákov

Roman Kukumberg je v Trnave nositeľom hokejových skúseností. Foto: Ján Král

Púpavy pri aleji
reklama

 

Druhá najvyššia slovenská hokejová súťaž sa prehupne do vyraďovacích bojov. Trnavskí gladiátori obsadili v základnej časti ôsme miesto, čo znamená, že na klub čaká kvalifikácia o play-off. Do cesty sa im postaví deviaty Žiar nad Hronom. 


Gladiators začínajú sériu dvoma domácimi zápasmi. Prvý hrajú na Mestskom zimnom štadióne v Trnave už dnes 1. marca o 17:30, druhý hneď v stredu v rovnakom čase.


Vstup na štadión je v režime základ, pozrieť si zápasy teda môžu všetci záujemcovia bez obmedzení. 

ŠUPA technika
reklama


V tíme pôsobia osvedčené hokejové mená ako Miklík, Kukumberg, Jurák, Holovič či Schmidt. V doterajšom priebehu súťaže nastrieľali Trnavčania 155 gólov, viac dali už len tri tímy z ligy.

 

Červeno-čiernym sa tiež darí v presilovkách, takže aj tieto údaje sľubujú divácky zaujímavé súboje so stredoslovákmi.


Séria bude pokračovať 4. a 5. marca o 18:00 v Žiari nad Hronom, prípadný piaty rozhodujúci zápas by sa hral 7. marca o 17:30 v Trnave.


"Ideme do zápasu  tým, že Trnava by po niekoľkých rokoch chcela postúpiť do play-off. Očakávam náročnú sériu, pretože v základnej časti sme so Žiarom mali tri prehry a len raz sme dokázali vyhrať. Súper má svoju kvalitu, ale verím tomu, že ju máme aj my a postúpime,“ povedal pre hockeyslovakia.sk trnavský tréner Martin Baran.


Gladiátori nehrali play-off od sezóny 2016/17, v ktorej napokon zostali na štíte Detvy. Túžba prepísať štatistiky je teda v mužstve jasná.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama