Ešte nemáte darček na MDŽ? Venujte partnerke lístok na Fragile
AKTUALITY - Trnava | 8.3.2022, 10.08, reklamný článok
Predaj lístkov na koncert je spustený.

Fragile sa vracajú do Trnavy. Populárna a cappella odohrá v pondelok 4. apríla o 18:00 v kine Hviezda preložený koncert.
Uskutočniť sa mal ešte pred Vianocami 6. decembra, epidemická situácia však napokon jeho konanie znemožnila.
Ako informovali organizátori akcie, zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Ďalší záujemcovia si môžu lístky zakúpiť na koncerty.fragile.sk
Koncert sa uskutoční v režime základ, prístup tak majú všetci bez rozdielu.
Návštevníci koncertu sa môžu tešiť na nevšedné interpretácie známych svetových hitov v podaní mien ako sú Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Svetlana Rymarenko, Anabela Mollová, Karolína Majerníková, Daniela Tomešová, Slavo Košecký, Peter Lacho, Martin Madej, Martin Klempár a Jozef Hečko.
V podaní a cappelly skladby zaznievajú bez použitia hudobných nástrojov, melódiu vytvárajú speváci vlastným hlasom.
Fragile v TrnaveKedy? pondelok 4. apríla o 18:00 |